Finance

Bankovní hypotéky

Mnoho mladých lidí sní o vlastním bydlení, to je však pro většinu z nich hudbou budoucnosti. Pokud toužíte bydlet ve vlastním, ale nemáte dostatek financí, můžete koupi bytu či rodinného domku řešit hypotékou. Hypotéční úvěr patří mezi vůbec nejčastěji čerpané typy úvěrů a poskytuje ho prakticky každá bankovní společnost. Na rozdíl od americké hypotéky je bankovní hypotéka ryze účelová. Peníze tak můžete využít pouze k účelům, které vám vymezí banka.

 

Většinou se jedná o nákup či rekonstrukci bytu, rodinného domku, pozemku či garáže. Většina bankovních společností poskytuje hypotéky v rámci  celé Evropské unie. Pokud si tedy toužíte koupit domek v Německu nebo Francii, klidně můžete.

 

To, zda vám banka hypotéční úvěr poskytne či neposkytne záleží nejen na vaší dostatečné bonitě, ale také  důvěryhodnosti. Pokud jste v minulosti měli problémy se splácením, banka vás nejspíše shledá jako nedůvěryhodného klienta a hypotéku neposkytne.

 

Co se čerpání týče, délku si zvolíte sami. Čím déle budete hypotéku čerpat, tím více se přeplatíte. Na druhou stranu jsou mnohdy hypotéky jediným řešením, jak realizovat vlastní bydlení.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.