Interiér

Nábytek na míru neoceníte jen v atypickém interiéru

Nabídka nábytku je neskutečně pestrá, ale možná patříte k těm, kteří se se sériovou výrobou nespokojí. Pokud toužíte po řešení na míru, nezbude vám, než vyhledat zkušeného truhláře, který vám vyhotoví nábytek dle nejtajnějších představ a přání. V případě atypického interiéru se nábytku na míru nevyhnete tak jako tak a přemýšlet byste o něm měli také kvůli úspoře místa. V menších bytech jsou vestavěné skříně k nezaplacení. Nábytek na míru oceníte i pro jeho variabilitu – sami si zvolíte materiály, kompozici jednotlivých prvků a v neposlední řadě designové zpracování.

Hledáte truhlářství v Praze?

Profesionální truhlářství vám pomůže zrenovovat bydlení od A do Z. Příkladem budiž společnost Truhlářství Hubač Praha, která se v oboru pohybuje řadu let a nabízí opravdu široký sortiment služeb. Zabývá se truhlářskou činností pro interiéry i exteriéry a vytvoří pro vás kuchyni, kompletní sortiment nábytku (vestavěné skříně Praha, postele, dveře, obklady fasád, pergoly atd.), ale také schody a schodiště. Vše samozřejmě na míru tak, jak si budete přát.

Hubač – truhlářství Praha využívá staré osvědčené postupy, ale zároveň bedlivě sleduje trendy a disponuje moderním výrobním zařízením. Díky pečlivé výrobě a důrazu na kvalitu získalo skvělé renomé a to nejen v Praze, ale i celém Středočeském kraji.

Vestavěné skříně, dveře na míru, ale také schodiště a zámečnické služby

Truhláři používají k výrobě nábytku všechny dostupné materiály. Schodiště všech tvarů a typů vyrábí z masivního dřeva, ale s prázdnou neodejdou ani zájemci o exteriérové betonové schodiště. Spokojeni budete také s novými dveřmi, se kterými mí pražské truhlářství bohaté zkušenosti. A protože poskytuje také zámečnické služby, můžete si ke dveřím nechat vyrobit také kování na míru. Zda sáhnete po dveřích bez výplně, nebo s výplní atypického tvaru, je jen na vás. V souvislosti se zmíněným zámečnictvím nesmíme zapomenout ani na další žádané výrobky – zábradlí, brány a další kovové konstrukce.

A jak by mohl váš nový nábytek na míru vypadat? Podívejte se na fotogalerii realizovaných prací na webových stránkách www.truhlarstvihubac.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.