Nábytek na míru neoceníte jen v atypickém interiéru

Nabídka nábytku je neskutečně pestrá, ale možná patříte k těm, kteří se se sériovou výrobou nespokojí. Pokud toužíte po řešení na míru, nezbude vám, než vyhledat zkušeného truhláře, který vám vyhotoví nábytek dle nejtajnějších představ a přání. V případě atypického interiéru se nábytku na míru nevyhnete tak jako tak a přemýšlet byste o něm měli také kvůli úspoře místa. V menších bytech jsou vestavěné skříně k nezaplacení. Nábytek na míru oceníte i pro jeho variabilitu – sami si zvolíte materiály, kompozici jednotlivých prvků a v neposlední řadě designové zpracování.

Hledáte truhlářství v Praze?

Profesionální truhlářství vám pomůže zrenovovat bydlení od A do Z. Příkladem budiž společnost Truhlářství Hubač Praha, která se v oboru pohybuje řadu let a nabízí opravdu široký sortiment služeb. Zabývá se truhlářskou činností pro interiéry i exteriéry a vytvoří pro vás kuchyni, kompletní sortiment nábytku (vestavěné skříně Praha, postele, dveře, obklady fasád, pergoly atd.), ale také schody a schodiště. Vše samozřejmě na míru tak, jak si budete přát. Hubač – truhlářství Praha využívá staré osvědčené postupy, ale zároveň bedlivě sleduje trendy a disponuje moderním výrobním zařízením. Díky pečlivé výrobě a důrazu na kvalitu získalo skvělé renomé a to nejen v Praze, ale i celém Středočeském kraji.

Vestavěné skříně, dveře na míru, ale také schodiště a zámečnické služby

Truhláři používají k výrobě nábytku všechny dostupné materiály. Schodiště všech tvarů a typů vyrábí z masivního dřeva, ale s prázdnou neodejdou ani zájemci o exteriérové betonové schodiště. Spokojeni budete také s novými dveřmi, se kterými mí pražské truhlářství bohaté zkušenosti. A protože poskytuje také zámečnické služby, můžete si ke dveřím nechat vyrobit také kování na míru. Zda sáhnete po dveřích bez výplně, nebo s výplní atypického tvaru, je jen na vás. V souvislosti se zmíněným zámečnictvím nesmíme zapomenout ani na další žádané výrobky – zábradlí, brány a další kovové konstrukce. A jak by mohl váš nový nábytek na míru vypadat? Podívejte se na fotogalerii realizovaných prací na webových stránkách www.truhlarstvihubac.cz.