Pro kutily

Pomáháme s výběrem: Špičkové motorové pily a další pomocníci

Donedávna prořezání stromů a likvidace prken zabrala celý den, nicméně s motorovou pilou je práce rychlejší a jednodušší. Výběr motorové pily ovlivňuje několik faktorů – výkon motoru, hmotnost, spotřeba pohonných hmot, bezpečnost, spolehlivost či servisní zázemí. V neposlední řadě byste se měli ohlížet na uživatelský komfort, přičemž motorová pila by měla nabízet antivibrační systém, ergonomickou rukojeť a snadné nastartování. V následujících řádcích se podíváme na motorové pily značek DOLMAR a STIHL.

Nejlehčí motorová pila DOLMAR

V globálním měřítku je společnost DOLMAR velmi významným výrobcem benzínového nářadí. V kompetenci této firmy je vývoj, výroba a prodej kvalitních přístrojů se spalovacími motory. Pakliže preferujete co nejnižší hmotnost, tomuto požadavku vyhoví motorová pila PS221TH. Se svými 2,5 kilogramy je tento model představován jako nejlehčí motorová pila na světě. Samozřejmostí je systém startování Easy Start, který snižuje náročnost startování až o 60 %. Logické uspořádání rukojetí umožňuje ovládat pilu jednou rukou. Délka lišty je 25 cm, což je pro práci na zahradě naprosto vyhovující. Motorová pila disponuje spolehlivým motorem o objemu 22,2 cm3 a výkonem 0,74 kW.

Produktové portfolio značky DOLMAR zahrnuje vedle motorových pil také sekačky, křovinořezy, rozbrušovačky či benzínové nůžky na živý plot.

Motorové pily STIHL

Společnost Andreas STIHL spol. s.r.o., která působí na tuzemském trhu, je dceřinou společností koncernu STIHL AG. Historie značky STIHL sahá až do roku 1926 a v současné době představuje význačného výrobce a distributora motorových pil. Velmi populární je motorová pila MS211, která má benzinový motor s výkonem 1,7 kW. Moderní motorová pila s hmotností 4,3 kg se pyšní nízkou úrovní vibrací a rozsáhlou výbavou. Samozřejmostí je systém filtrace vzduchu s předřazeným odhlučňováním. Motorová pila, jejíž lišta má délku 35 cm, je ideální k řezání palivového dřeva a stromů o průměru až 30 cm.

Značka STIHL se specializuje nejen na motorové pily, ale nabízí také křovinořezy, motorové zahradní nůžky, půdní jamkovače, motorové foukače a další.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.