Móda

Nano impregnace obuvi zachrání vaše boty

Nástup jara znamená pro mnohé módní nadšence začátek bláznivého nakupování nové obuvi. Také patříte k lidem, kteří si nenechají utéct jedinou příležitost k nákupu nových tenisek, střevíců, žabek nebo sandálků? Pořizujete-li si dražší boty, měli byste věnovat zvláštní pozornost jejich ochraně. Materiály, ze kterých jsou boty vyrobeny jsou za zhoršeného počasí nadměrně zatěžovány a velmi rychle se opotřebují. Většina z nás dosud užívala impregnaci obuvi, která byla nejdostupnější ochranou. Ani impregnace však neudělala z obuvi nezničitelný módní doplněk a boty se po čase stejně opotřebovaly. Vše se však změnilo s nano imregnací – nástupcem klasické impregnace bot.

Co je to nano impregnace

Nano impregnace bot je zase o kus dál, než klasická impregnace obuvi. Funguje na bázi nanotechnologie, která přináší mnohé výhody i do tak tradičního odvětví, jako je obuvnictví. Klasická impregnace na boty je vyrobena na bázi teflonu, silikonu, vosku nebo oleje. Tyto látky však nezaručí, aby boty odpuzovaly veškerou vodu, se kterou přijdou do styku. Nano impregnace má velmi výrazné odpuzovací schopnosti a dokáže boty ochránit i proti nečistotám. Navíc do jisté míry chrání boty i mechanicky proti setření. Mezi další výhody patří fakt, že zachovává přirozenou prodyšnost bot. Vaše nohy tak budou v ideálním prostředí a nebudou se potit.

Jak nano impregnace funguje?

Princip nano impregnace obuvi je jednoduchý, ale o to více účinnější. Vytváří kolem impregnovaných materiálů neviditelný ochranný film z nano částic. Ten je mnohem odolnější, než film klasické impregnace. Nano impregnace vytváří takzvaný efekt lotosového květu – boty nepromoknou, tolik se nezašpiní a budou velmi dlouho vypadat jako nové. Pokud si svých bot vážíte a nechcete je po pár měsících každodenního nošení vyhodit do koše, měli byste si nano impregnaci pořídit. Je vhodná pro jakékoliv materiály, tedy texil, kůži, nubuk, semiš i goretex.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.