Interiér

Pokládání podlah zvládnou odborníci hravě

Když jste postavili nový byt či rodinný dům, nastává otázka, jaké podlahy v něm položit. Podobné úvahy se vám mohou honit hlavou také při rekonstrukcích. Jestliže se o něčem podobném přemýšlíte a nejste si jisti, pomohou vám Podlaháři Praha. Záleží samozřejmě i na vás, co přesně od podlahy ve svém bytě či domě očekáváte. Zda vám jde především o co nejnižší cenu, nebo dáváte-li přednost kvalitě i v případě, že to bude znamenat vyšší náklady. Případně hledáte-li přijatelný kompromis mezi obojím.

Dokonalý podklad a sázka na profesionální práci

Při rozhodování je důležité brát ohled na všechny okolnosti. Například zda máte podlahové topení, jaká zátěž bude v místnosti atd. Rozhodně se ale nepouštějte do práce sami svépomocí. Využijte toho, že máme tým odborníků s rozsáhlými zkušenostmi, mezi které patří také pokládka plovoucí podlahy. Lamináty, které jsou velmi oblíbenou podlahovou krytinou, byste sami nepoložili. Kamenem úrazu by se nejspíše pro vás staly už přípravné práce, které obnáší i takzvané stěrkování, tedy úpravu povrchu podlahy.

Možností podlah je několik

Jedná se o dokonalé vyhlazení povrchu, aby na něm nezůstaly žádné hrbolky. Popsaná příprava už vyžaduje značné zkušenosti. Nebude-li provedena odborně, může dojít ke znehodnocení materiálu při pokládce. Podobným oříškem se ovšem může stát i pokládka vinylové podlahy, i když máte nejspíše pocit, že tento materiál vykazuje mnohem větší životnost. Ani to vás ale neopravňuje k tomu, abyste ho laickými zásahy zničili.

I když umístění koberců vypadá jednoduše, pokládka koberců Praha si také žádá své náležitosti například proto, že koberce mívají tvarovou paměť. Jejich shrnutím by mohlo dojít k jejich znehodnocení. Ve starších budovách se často vyskytují parkety. Nemuseli byste si s nimi vědět rady. Proto využijte nabídky renovace parket Praha, která dá starým parketám nový kabátek.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.