Pokládání podlah zvládnou odborníci hravě

Když jste postavili nový byt či rodinný dům, nastává otázka, jaké podlahy v něm položit. Podobné úvahy se vám mohou honit hlavou také při rekonstrukcích. Jestliže se o něčem podobném přemýšlíte a nejste si jisti, pomohou vám Podlaháři Praha. Záleží samozřejmě i na vás, co přesně od podlahy ve svém bytě či domě očekáváte. Zda vám jde především o co nejnižší cenu, nebo dáváte-li přednost kvalitě i v případě, že to bude znamenat vyšší náklady. Případně hledáte-li přijatelný kompromis mezi obojím.

Dokonalý podklad a sázka na profesionální práci

Při rozhodování je důležité brát ohled na všechny okolnosti. Například zda máte podlahové topení, jaká zátěž bude v místnosti atd. Rozhodně se ale nepouštějte do práce sami svépomocí. Využijte toho, že máme tým odborníků s rozsáhlými zkušenostmi, mezi které patří také pokládka plovoucí podlahy. Lamináty, které jsou velmi oblíbenou podlahovou krytinou, byste sami nepoložili. Kamenem úrazu by se nejspíše pro vás staly už přípravné práce, které obnáší i takzvané stěrkování, tedy úpravu povrchu podlahy.

Možností podlah je několik

Jedná se o dokonalé vyhlazení povrchu, aby na něm nezůstaly žádné hrbolky. Popsaná příprava už vyžaduje značné zkušenosti. Nebude-li provedena odborně, může dojít ke znehodnocení materiálu při pokládce. Podobným oříškem se ovšem může stát i pokládka vinylové podlahy, i když máte nejspíše pocit, že tento materiál vykazuje mnohem větší životnost. Ani to vás ale neopravňuje k tomu, abyste ho laickými zásahy zničili. I když umístění koberců vypadá jednoduše, pokládka koberců Praha si také žádá své náležitosti například proto, že koberce mívají tvarovou paměť. Jejich shrnutím by mohlo dojít k jejich znehodnocení. Ve starších budovách se často vyskytují parkety. Nemuseli byste si s nimi vědět rady. Proto využijte nabídky renovace parket Praha, která dá starým parketám nový kabátek.

Publikováno: 03. 10. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: podlaháři praha | pokládka podlahy praha