Ložnice

Matrace ze studené pěny předčí vaše očekávání

O společnosti Postelia, která vyrábí velmi povedené postele z masivu, rošty, komody a další příslušenství do ložnice, jsme psali docela nedávno. Pokud jste neodolali a „prošmejdili“ internetový obchod spíme.cz, pravděpodobně vám neušlo, že jsme zapomněli na jeden z nejdůležitějších produktů – matrace. Někteří z vás možná nabyli mylného dojmu, že zkrátka nestojí za pozornost, ale opak je pravdou. Postelia vyrábí a prodává vysoce kvalitní matrace ze studené pěny, které si zaslouží samostatnou recenzi.

Neoslní designem, ale bezkonkurenčním komfortem

Spánku věnujeme až jednu třetinu života a polemika o tom, zda se na matraci vyplatí ušetřit, je proto naprosto bezpředmětná. Zdraví máme jen jedno a naše pohybová soustava si zaslouží pořádný odpočinek. A matrace ze studené pěny jí ho poskytnou dostatek.

Již na první pohled upoutají poněkud nudným designem. V porovnání s barevnými designovými matracemi, které jsou momentálně trendy, vypadají „obyčejně“, ale o to víc vás překvapí, když je vyzkoušíte na vlastní kůži. Výrobce se netají tím, že vzhledu matrací nepřikládá žádný význam, zato si až pedantsky potrpí na dokonalé zpracování. K výrobě využívá pouze značkovou německou pěnu Eurofoam Deutschland, která je vyvinuta speciálně pro výrobu matrací. Díky minimálnímu lepení jednotlivých vrstev je dosaženo minimálního zacpání pórů a tedy i perfektní prodyšnosti. Velmi tvárná konstrukce je výsledkem nejnovějších vědeckých poznatků a patří mezi naprostou špičku.

I za kvalitu se dá nakonec slušně ušetřit

Postelia provozuje několik kamenných prodejen (matrace Praha na Smíchově, matrace Tábor a matrace Brno – Výstaviště), kde si můžete zboží vyzkoušet, ale také zmíněný internetový obchod spíme.cz. Matrace si lze pořídit na splátky a doprava je zcela zdarma. Za zmínku stojí i akce 1 + 1, díky které ušetříte na vybraných modelech 50 %.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.