Není nad lahodnou kávu z fotohrnku. Vytvořte sadu pro celou rodinu!

Předpokládáme, že i vaše každodenní rutina zahrnuje snídani v rodinném kruhu. Buďte za to vděční, protože každý moment strávený s nejbližší rodinou stojí za to. Ale co když nemáte tolik štěstí a v kuchyni se setkáváte zřídkakdy, protože vstáváte podstatně dříve než ostatní? Pak by vám mohl spravit náladu pohled na některou z vašich nejoblíbenějších rodinných fotografií. Nechte si ji vytisknout na hrnek a dopřejte si 330 nebo 440 ml vzpomínek, kdykoliv vám bude smutno. Na obsahu hrnku nezáleží. Ať už dáváte přednost čaji, kávě, kakau či jinému nápoji, ve fotohrnku si ho vychutnáte mnohem intenzivněji. A nezáleží ani na denní době, pohled na krásnou fotografii vám vykouzlí úsměv na rtech třeba během polední pauzy v práci.
Fotohrnky vám zároveň poslouží jako krásná dekorace. Na poličce se budou vyjímat jako žádné jiné!

Vytvořit vlastní návrh hrnku je tak snadné

Fotohrnek si můžete navrhnout od základu – čistě podle svého vkusu. Na empikfoto.cz dostanete na výběr z více než 50 unikátních šablon od profi grafiků a díky automatickému doplňování návrhů vytvoříte jedinečný design za pár minut. Šablony samozřejmě používat nemusíte – konečná podoba hrnečku je ve vaší režii. Snadno a rychle vykouzlíte fotohrnek, který nemá nikdo jiný.

Vyberte si ze tří variant

Dáte přednost „obyčejnému“ hrnku z vysoce kvalitní lesklé keramiky o objemu 330 ml. nebo o něco většímu o objemu 440 ml? Vnitřek a ucho mohou být bílé i barevné. Další možností je „kouzelný“ hrnek, který mění barvu vlivem teploty. Když ho naplníte horkým nápojem, objeví se obrázek. Budete mít důvod pro další šálek! Neméně povedená je varianta s praktickým úchytem na lžičku, který se skrývá v uchu.

Fotohrnek jako dárek? Potěší každého

vás popadne múza a necháte se unést kreativitou, navrhněte hrnky také pro ostatní členy rodiny. Každému udělejte radost jiným motivem – však vy už budete vědět, co se komu líbí. Stylovými hrnky jistě potěšíte i kolegy, třeba v rámci firemní párty či jiné příležitosti. Ceny jsou nízké, takže vám průvan v peněžence neudělá ani větší počet kusů.

Publikováno: 03. 12. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: Adam