Interiér

Stylové kování dokonale umocní celkový dojem z dveří

Šaty dělají člověka a kování zase dveře. Jednoduchá rovnice, kterou se však řídí málokdo. A možná i vy jste při výběru nových dveří nebrali vážně „detail“, který může dojem z celku umocnit, ale také degradovat. Pokud jste své kliky podcenili i vy, nezoufejte – nic není ztraceno. Vydali jsme se ke specialistovi a prozkoumali největší nabídku kování, na kterou na internetu narazíte. Načerpejte s námi inspiraci i vy!

Společnost Team MAND CZ s.r.o. provozuje hned několik internetových obchodů, ve kterých najdete interiérové i venkovní kování od renomovaných českých i světových výrobců. Pokud vám značky jako Tupai, Mariani, Cobra, Rotex, Eurolaton nebo MP kování nic neříkají, vězte, že se jedná o to nejlepší, co můžete svým dveřím nabídnout. Prodejce funguje více než 8 let a více než čtvrt milionu uskutečněných zakázek garantuje, že nabízené produkty stojí za to. Není zbytí, pošlete své stávající kování do důchodu a vyberte si takové kliky, které budou reprezentovat váš vytříbený vkus pro detail.

Nezáleží na tom, jestli se vaše bydlení nese v moderním nebo klasickém pojetí, zdejší kování uspokojí i ty nejnáročnější. Cenové rozpětí je pestré a nechybí velmi levné ani opravdu luxusní kousky či kování na posuvné dveře. V každém případě však můžete počítat s velmi odolnými materiály a zdařilým designem. Žádané jsou především rozety skládající se ze dvou oddělených částí – samostatné kliky a otvoru na klíč. Kapitolou samou pro sebe jsou kované dveřní kliky, které vypadají jako malá umělecká díla.

V e-shopu www.kovani-kliky.cz najdete také spoustu doplňků v podobě stavěčů, zarážek, bezpečnostních řetíků či designových cedulek s nejrůznějšími motivy. Opravdovou lahůdkou je digitální kukátko s příznačným názvem MATRIX, které zobrazuje návštěvníka na LCD monitoru. Pro děti a tělesně postižené osoby, které nedosáhnou na klasické kukátko jako stvořené!

Tak na co ještě čekáte? Vyberte si kliku, díky které budete manipulovat s dveřmi mnohem veseleji!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.