Rodinné domy na klíč

Pasivní domy Zelený Zlonín: Správná volba pro každého, kdo touží po klidu v blízkosti metropole

Trhnout se tak z ruchu velkoměsta, bydlet v klidné lokalitě ve vlastním rodinném domě a přitom mít metropoli na dosah ruky… Sníte o něčem takovém, ale máte obavy, že nabídek s těmito parametry je jako šafránu? Máte pravdu. Přesto máte šanci na takovém místě bydlet. Seznamte se s projektem Zelený Zlonín, jehož výstavba probíhá 7 km severozápadně od Prahy. Kombinace příjemného prostředí, unikátních technologií a technických řešení domů se již nyní jeví jako neodolatelná.

Občanská vybavenost Zlonína vás příjemně překvapí

Developerský projekt Zelený Zlonín je situován do Zlonína – menší obce, která se nachází cca 15 minut od rušného centra hlavního města. Budoucím obyvatelům však nebude chybět vůbec nic. Občanská vybavenost Zlonína je na velmi dobré úrovni a nachází se zde mateřská i základní škola, umělecká škola, obchody o restaurace. Na své si přijdou také milovníci golfu – místní hřiště uspokojí i náročnější hráče.

Erudovaní odborníci staví novostavby u Prahy s ohledem na cenovou dostupnost i životní prostředí. Projekt počítá s výstavbou cca stovky domků v pasivním standardu. Toho bude dosaženo například:

  • hybridní fotovoltaickou elektrárnou, jejíž výhoda spočívá v kumulaci nevyužité energie a jejím pozdějším využitím (např. při vaření, svícení, sprchování apod.). Plně nabité akumulátory jsou zároveň schopny ohřát vodu.
  • zásobníkem pro ohřev teplé vody napojeným na tepelné čerpadlo vzduch/vzduch,
  • inteligentní vzduchotechnikou na bázi rekuperace vzduchu (výrazně snižuje tepelné ztráty při větrání).

Proč bydlet v pasivní stavbě?

Obecné výhody bydlení v pasivním domě jsou zjevné. Oproti běžnému řešení ušetříte až 90 % energií. Kromě extrémně nízkých nákladů na energie stojí za zmínku i vyšší komfort bydlení, antialergenní prostředí, minimální teplotní rozdíly v místnostech, stálý přívod čerstvého vzduchu a v neposlední řadě rostoucí hodnota nemovitosti.

Pokud se vám bydlení u Prahy zamlouvá, příliš dlouho neváhejte – některé domy jsou již rezervované. Měli byste vědět, že si z ceny domu můžete odečíst až 450 000 Kč formou nárokové dotace Zelená úsporám!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.