Rodinné domy na klíč

Pasivní domy Zelený Zlonín: Správná volba pro každého, kdo touží po klidu v blízkosti metropole

Trhnout se tak z ruchu velkoměsta, bydlet v klidné lokalitě ve vlastním rodinném domě a přitom mít metropoli na dosah ruky… Sníte o něčem takovém, ale máte obavy, že nabídek s těmito parametry je jako šafránu? Máte pravdu. Přesto máte šanci na takovém místě bydlet. Seznamte se s projektem Zelený Zlonín, jehož výstavba probíhá 7 km severozápadně od Prahy. Kombinace příjemného prostředí, unikátních technologií a technických řešení domů se již nyní jeví jako neodolatelná.

Občanská vybavenost Zlonína vás příjemně překvapí

Developerský projekt Zelený Zlonín je situován do Zlonína – menší obce, která se nachází cca 15 minut od rušného centra hlavního města. Budoucím obyvatelům však nebude chybět vůbec nic. Občanská vybavenost Zlonína je na velmi dobré úrovni a nachází se zde mateřská i základní škola, umělecká škola, obchody o restaurace. Na své si přijdou také milovníci golfu – místní hřiště uspokojí i náročnější hráče.

Erudovaní odborníci staví novostavby u Prahy s ohledem na cenovou dostupnost i životní prostředí. Projekt počítá s výstavbou cca stovky domků v pasivním standardu. Toho bude dosaženo například:

  • hybridní fotovoltaickou elektrárnou, jejíž výhoda spočívá v kumulaci nevyužité energie a jejím pozdějším využitím (např. při vaření, svícení, sprchování apod.). Plně nabité akumulátory jsou zároveň schopny ohřát vodu.
  • zásobníkem pro ohřev teplé vody napojeným na tepelné čerpadlo vzduch/vzduch,
  • inteligentní vzduchotechnikou na bázi rekuperace vzduchu (výrazně snižuje tepelné ztráty při větrání).

Proč bydlet v pasivní stavbě?

Obecné výhody bydlení v pasivním domě jsou zjevné. Oproti běžnému řešení ušetříte až 90 % energií. Kromě extrémně nízkých nákladů na energie stojí za zmínku i vyšší komfort bydlení, antialergenní prostředí, minimální teplotní rozdíly v místnostech, stálý přívod čerstvého vzduchu a v neposlední řadě rostoucí hodnota nemovitosti.

Pokud se vám bydlení u Prahy zamlouvá, příliš dlouho neváhejte – některé domy jsou již rezervované. Měli byste vědět, že si z ceny domu můžete odečíst až 450 000 Kč formou nárokové dotace Zelená úsporám!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.