Luxusní bydlení

Zelený park Klecany – perfektní bydlení v těsné blízkosti Prahy

Hledáte bydlení, které je na okraji nebo v těsné blízkosti Prahy? Chcete bydlet v příjemném a čistém prostředí mimo hlavní silniční tepny, které se zároveň pyšní skvělou občanskou vybaveností a dostatkem míst pro volnočasové aktivity? V tom případě vás bude zajímat nový developerský projekt Zelený park Klecany, který se nachází v malebné obci ležící přibližně 6 km od hlavního města. Moderně vyhlížející komplex i navzdory svému osobitému designu perfektně koresponduje s okolním a celkový dojem umocňuje nedaleká řeka Vltava.

V osmipatrovém bytovém komplexu se nachází 150 praktických a funkčně řešených bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk a největší byty mají rozlohu 80,15 m2. Součástí bytů jsou prostorné terasy nebo balkony a každému z nich přísluší také parkovací místo. Spodní patro je vyhrazeno ke komerčním účelům, což ovšem v žádném případě nenarušuje charakter objektu. Argumentem, proč se rozhodnout pro byt v Klecanech však není jen jejich bohatý výběr, ale také příznivá cena, které je vzhledem k faktu, že se komplex nachází v těsné blízkosti Prahy, ještě atraktivnější. Developeři se navíc postarali o to, aby budoucí obyvatelé nemuseli vynakládat vysoké výdaje za energie.

Vraťme se však ještě na chvíli k lokalitě samotné, protože i prostředí, ve kterém žijeme, má na kvalitu našeho života významný vliv. Zelený park Klecany se nachází v bezprostřední blízkosti Vltavy, která přímo vybízí k odpoledním procházkám nebo rybolovu. Jistě oceníte také přilehlou cyklostezku, moderní dětské hřiště a přítomnost Sportovního centra Suchdol Praha nebo Fitness centra Letňany.

Projekt Klecany vás uspokojí po všech stránkách. V jeho okolí si zasportujete, v poklidném prostředí načerpáte energii a pokud se vám přeci jen zasteskne po ruchu velkoměsta, nasednete na autobus, který vás za čtvrt hodiny dopraví na nejbližší metro C Kobylisy. Zelený Park v Klecanech je perfektní místo pro život, které ocení obyvatelé všech generací. Další zajímavé informace najdete na www.parkklecany.cz

Zelený park Klecany

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.