Skvělé tipy

Jak vybrat firmu na úklid společnáých prostor bytového domu?

Hledáte firmu, která se postará o veškeré úklidové práce v bytovém domě, který obýváte nebo vlastníte? Nejste sami. Úklidové služby zažívají boom a využívá je stále více lidí. Důvodů je více, ale hlavní roli hraje fakt, že obyvatelé nechtějí ztrácet čas úklidem a raději se věnují rodině nebo jiným činnostem. V tomto článku vám prozradíme, jak si počínat při výběru úklidové firmy a na co se zaměřit. Vzhledem k velké konkurenci není snadné poznat tu nejlepší nabídku – některé působí zmateně, ceníky jsou nepřehledné a zákazníci netuší, za co vlastně platí…

Ptejte se, jaké úklidové služby cena zahrnuje

Prvním krokem je ucelení požadavků. Na firmu se můžete obrátit až ve chvíli, kdy si budete stoprocentně jistí v tom, co po ní budete požadovat. Jde vám pouze o zametání a mytí schodů a společných prostorů, nebo vyžadujete také sekání trávníku a odklízení sněhu?

Jakmile budete mít jasno, můžete se pustit do hledání úklidové firmy. Na webových stránkách by měla mít jasný výčet veškerých služeb. Příkladem je renomovaná úklidová firma Remiáš Global Services, která na webu uvádí podrobnou charakteristiku služeb. Zabývá se zametáním a mytím podlah a schodů, mytím výtahů, zrcadel, zametáním prostorů před domem, mytím poštovních schránek, mytím oken, sečením trávy a dalšími zahradnickými pracemi. V zimě se pracovníci postarají o odklízení sněhu a odstranění náledí.

Reference jsou důležité

V každém případě se obraťte na úklidovou firmu, která má zvučné reference. Firma Remiáš Global Services provádí úklid bytových domů řadu let – nyní až 50 bytových domů týdně. Mezi významné klienty patří finanční společnosti, velké podniky i státní instituce.

Špičkové vybavení a moderní technologie

Aby mohla firma dostát svým slibům a zajistit stoprocentní výsledek, musí disponovat adekvátním vybavením. Pracovníci by se měli vzdělávat a orientovat se v technologiích.

Transparentní ceny

A konečně ceník. Nenechte se zlákat vidinou levného úklidu, kdy vás ve finále vyděsí vysoká částka na faktuře. Vyberte si firmu, která vám nebude mazat med kolem úst a sdělí vám přesnou cenu ještě před tím, než odsouhlasíte úklid. Tak jako Úklid Remiáš.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.