Za odpočinkem, poznáním i nakupováním do Egypta

Pyramidy <a href=v Egyptě" src="http://driftdesign.cz/wp-content/uploads/2013/02/Pyramidy-v-Egyptě-150x150.jpg" width="150" height="150" />Dopadla na vás únava z neustálého rekonstruování a zařizování nového bydlení? Dejte si pauzu a načerpejte nové síly na inspirující dovolené. Na známé rčení „všude dobře, doma nejlépe“ na pár dní zapomeňte a vydejte se někam do světa. Jedním z míst, které můžete navštívit celoročně je i Egypt. Ten nabízí mnohem více než jen nádherné severoafrické pláže, pozoruhodné architektonické památky a nezaměnitelnou atmosféru. Egypt je totiž rájem nakupování a na místních trzích určitě seženete spoustu nových dekorací, které vám budou doma dělat společnost každý den. Díky některé z mnoha lákavých last minute nabídek navíc nijak významně nenarušíte křehký rodinný rozpočet.

Egypt, země neomezených možností

Egypt, země faraónů, pyramid a mumií vás přivítá přívětivým počasím a to bez ohledu na to, zda do ní vyrazíte v létě nebo začátkem roku. Mezi nejoblíbenější turistické cíle patří největší letoviska Hurghada a SharmEl Sheik, ale neméně přívětivé je ale i letovisko Taba. Potrpíte-li si na opravdový luxus, zamiřte do El Gouna nebo Makadi. V posledních letech se však značné oblibě těší i bývalá rybářská vesnička Marsa Alam, která je situována v prostředí nádherné panenské přírody. Úžasné zátoky, četné korálové útesy a jedinečný klid je opravdovým lákadlem, které zde přitahuje nejen milovníky potápění. Marsa Alam dokazuje, že dovolená v Egyptě může mít mnoho podob.

Chcete ušetřit? Sáhněte po last minute od New Travel.cz

Rozsáhlou nabídku zájezdů do Egypta nabízí i cestovní kancelář NewTravel.cz. V nabídce nechybí nejen zmíněná turistická letoviska, ale i další vyhledávané cíle jako je jedno z nejstarších a nejvýznamnějších měst – Luxor, biblický Sharm El Shikh a celá řada dalších atraktivních destinací. Vyberete-li si last minute Egypt, ušetříte až třetinu běžné ceny. A nezapomeňte nám napsat, jaké zážitky a suvenýry jste si z Egypta přivezli!

Publikováno: 17. 02. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: dovolená v Egyptě | Egypt | Last minute Egypt | NewTravel | zájezdy Egypt