Levné barvy laky s vámi uvítají jaro

Zapomeňte na jarní úklid. Letos se hned z jara vrhněte na projekty, které jste si vysnili již na podzim, ale v zimě se vám do nich nechtělo. Levné barvy laky vám je pomohou zrealizovat kvalitně a bez zbytečných nákladů.

Vpusťte do svého interiéru funkční černou barvu

Velkým hitem dnešních interiérů jsou černé plochy natřené tabulovou barvou. Natírají se zdi, ale černá tabulová barva se dá využít i při rekonstrukci staršího nábytku či při výrobě nového, například vestavěného. Díky tabulové barvě získáte v interiéru plochy, které zabaví vaše ratolesti, a to už od batolecího věku, ale i vás. Umožní vám totiž dekorovat a zdobit interiér podle aktuální nálady. A stačit vám k tomu budou školní křídy. Levné barvy laky Nejlevnější Barvy.CZ nabízí cenově velice výhodnou barvu na tabule (včetně černé) osvědčené značky Industrol. Jde o syntetický vnitřní email na dřevo i na kov. Barva není sama o sobě magnetická. Nanesením na vhodný kov však bude povrch použitelný i pro přichytávání magnetů. Nátěr je trvanlivý a hedvábně matný.

Pusťte se do lakýrnických prací

Dřevěná okna, dveře, možná i některý nábytek – určitě najdete kolem sebe hodně věcí, které by si zasloužily zrenovovat. Opravte rozvrzané židle, obruste staré nátěry a dejte dřevěnému nábytku, oknům a dveřím nový lesk. Vyberte si vhodná mořidla, lazury, silnovrstvé lazury nebo laky. Právě jaro je na tento typ prací nejideálnější roční dobou. V e-shopu Nejlevnejsi-barvy-laky.cz koupíte transparentní laky na dřevo v různých provedeních: epoxidové, syntetické, polyuretanové, vodou ředitelné i olejové. Nechybí však ani laky na parkety a dřevěné podlahy, na OSB desky, na korek, speciálně na okna a dveře nebo na nábytek.

Připravte na novou sezónu zahradní nábytek

Hned z kraje jara bychom měli svoji pozornost upřít na zahradní nábytek. Na začátku zimy jsme jej narychlo schovali někam pod přístřešek. Teď přichází správný čas k jeho opravě i novému povrchovému nátěru. Pokud máte zahradní nábytek z tvrdého dřeva, upravte jej pouze nanesením olejového nátěru. Tvrdé oleje na dřevo se aplikují v několika vrstvách, obvykle tak dlouho, dokud dřevo vsakuje. Zbytkový nevsáknutý olej je pak nutné z nábytku setřít.

Jarní omítky a nátěry fasád

Rovněž pro dělání omítek je jaro nejideálnější roční dobu. Léto vhodné není, protože dochází k extrémně rychlému schnutí a následně k praskání omítky. Nechte si namíchat vhodnou barvu omítky nebo fasádní barvy a pusťte se do díla. S novou omítkou váš dům neuvěřitelně prokoukne.

Vrhněte se do boje proti vlhkosti i plísním

Levné barvy laky vám pomohou i v boji s vlhkostí a plísní. Dorazili jste odzimovat chalupu, ale vše je v ní vlhké, zatuchlé, a na mnoha místech se objevila plíseň. Vyrazte do boje proti ní. Pomůže vám Ceresit. Tento účinný pomocník umí díky svým absorpčním schopnostem pohlcovat vlhkost jak v místnostech, tak v uzavřených prostorách, jako jsou skříně či zásuvky. Nezůstaňte jen u chalupy. Dělá se vám v koupelně plíseň? Ceresit Stop plísni koupelna umí pomoci s plísněmi v rozích místnosti, v koutech i ve spárách kachliček. Nezapomeňte, že pouze suché prostřední je chráněno proti plísním. Takže vysušujte Ceresitem celoročně. Skutečně to skvěle funguje.

Nejlevnější Barvy.CZ

Firmu Nejlevnější Barvy.CZ najdete v Praze na Drnovské 36, Praha 6 a na adrese Nuselská 88, Praha 4. Současně však lze objednávat přes e-shop firmy odkudkoliv z republiky. Kamenné prodejny i e-shop nabízí široký sortiment v segmentu barvy laky za bezkonkurenční ceny. Pojďte si nakoupit vše pro své jarní projekty. Potěšte dětským zahradním domečkem, manželku natřeným plotem a psa třeba přelakovanou boudou. Věcí k restaurování i k vlastní výrobě se najde vždy spousty. Pojďte tvořit.

Publikováno: 16. 03. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam