Interiér

Inspirace ze Severu – zařizujeme interiér v Nordic stylu

Čistý s jednoduchými liniemi, inspirovaný drsnou severskou přírodou, takový je svěží Nordic styl. Design ruku v ruce s funkčností – to je Nordic styl, který se snoubí s intustriálními prvky. Na první pohled na Vás může interiér v Nordic stylu působit chladně až sterilně, je to však vážně jen první dojem. V moment kdy se kouzlem severeské přírody obklopíte, pochopíte, proč se díky tomuto stylu začalo tolik lidí zajímat o bytový design.

Bílá, bílá, bílá – všude kam se podíváš?

V severských zemích jsou domácnosti v průměru menší než u nás. To je také důvodem proč je kladen takový důraz na funkční stylový nábytek s úložnými prostory a také na volbu barev. To je hlavním důvodem proč v Nordic stylu dominuje bílá. Bytové dekorace v Nordic stylu hrají odstíny šedé a kontrastů černé a bílé.

8741314a71_95304781_o2

Pod vlivem světla

V severském designu hrají mezi bytovými doplňky designové lampy, lustry a nejrůznější osvětlení. Lampy a lustry vynikají prvky industrialismu – jsou neskutečně nadčasové a především funkční. Hra světla a zrcadel dává interiéru v Nordic stylu zvláštní šmrnc.

Severské Vánoce

Chcete li si vychutnat to nejpůsobivější ze severského designu, nezapomeňte na Vánoce. Zasněžené severské Vánoce jsou spjaté s designem i s přírodou. Nic není přeplácané, vše je přesně, tak jak má být. Prohlédněte si naše fotografie a nechte se inspirovat.

1459827_757842970899846_251512945_n

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.