Co je to obytná kuchyně? Ta, ve které se cítíte dobře, i když právě nevaříte

Vaříte rádi, nebo se kuchyni vyhýbáte obloukem? Dost možná proto, že vám současný vzhled interiéru nevyhovuje. V posledních letech jsou v kurzu takzvané obytné kuchyně a klade se stále větší důraz na to, abychom se v ní cítili příjemně i v době, kdy zrovna nepřipravujeme jídlo. Obytná kuchyně rozhodně nemá suplovat roli obývacího pokoje, ale na druhou stranu do ní můžeme bez obav pozvat přátele a posedět s nimi u jídelního stolu.

Obytná může být i menší kuchyně

Pod přízviskem „obytná“ nehledejte nic speciálního. V podstatě jde jen o to, abyste si kuchyni zařídili tak, abyste se za ni nemuseli stydět a bylo v ní dostatek místa pro posezení. A že je to v případě menší místnosti (např. v panelákovém bytě) nereálné? Chyba lávky. Stačí se důkladně zamyslet nad rozvržením kuchyňské linky a dalšími prvky. Ostatně říká se, že kuchyně je srdcem domu a dáte-li si na její rekonstrukci záležet, pak bude tepat jedna radost. luxusní kuchyně

Vyberte si styl, který vám sedne

Předtím, než se pustíte do plánování, ujasněte si, jak intenzivně budete kuchyni používat. Inspiraci hledejte v časopisech a na internetu. Platí, že nic není nemožné a je jen na vás, zda se vydáte cestou nejnovějších trendů, nebo zůstanete „při zemi“ a zvolíte klasiku. Na své si přijdou příznivci minimalismu, stejně jako milovníci rustikální kuchyně či venkova. Důležité je jen to, aby vám finální podoba interiéru ve všech směrech vyhovovala. Jste to přece vy, kdo bude v kuchyni trávit spoustu času.

Cenově dostupná, ale přesto kvalitní a krásná kuchyně?

Inspirovat se můžete i v e-shopu nabyteksprint.cz, kde najdete velmi levné i luxusní kuchyňské linky. A protože se jedná o sektorový nábytek, můžete si ho poskládat dle libosti (v podstatě na míru). Jde o ideální řešení pro každého, kdo nechce nebo nemá důvod investovat do kuchyně na míru, ale přesto si chce skladbu linky určit sám. Pracovní desku vám prodejce upraví tak, jak si budete přát. Jednotlivé typy kuchyní jsou vždy k mání v několika barevných variantách a můžete si je prohlédnout i na živo. Stačí se zastavit v kamenné prodejně v Ostravě nebo Ostrožské Nové Vsi a vybrat si. kuchyně Nakupovat však lze i online, společnost Nábytek Sprint s.r.o. Zajišťuje dopravu v rámci celé České republiky a to většinou vlastními vozy. I to je výhoda, kterou vám většina konkurenčních prodejců nenabídne. Přeprava vlastními vozy je mnohem šetrnější a nehrozí, že vám zboží dorazí poškozené jako v případě kurýrní služby. Tak co vy na to? Novou kuchyni, ve které se vám bude vařit jedna radost, stejně jako relaxovat s přáteli u skleničky vína, máte na dosah ruky. A mimochodem, fotografie v tomto článku jsme si vypůjčili právě od výše zmíněného prodejce. Líbí se vám? Pak si prohlédněte celou nabídku a vyberte si. Kvalitní české kuchyně vás mile překvapí i cenou!

Publikováno: 08. 11. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kvalitní česká kuchyně | obytná kuchyně