Objevte výhody nábytku na míru. Není cenově nedostupný!

Spousta lidí si pod souslovím „nábytek na míru“ představí krásné, leč drahé řešení. O obou by se dalo polemizovat. Pokud se realizace ujme profesionál, pak stojí výsledek za to. A co se týče ceny, nemusí se zákonitě pohybovat v astronomických částkách. Skvělým příkladem jsou kuchyně a dětské pokoje na míru, které vyrábí česká firma Nábytek MAX s.r.o. Oficiální zástupce renomované rakouské společnosti P.MAX nabízí kvalitní nábytek za přijatelné ceny. Prozradíme vám, proč byste měli o zakázkové výrobě uvažovat i vy.

Udělejte dětem radost novým pokojíčkem

Všechny děti si zaslouží útulný pokojíček s dostatkem soukromí. Zároveň by měl být bezpečný, vzdušný a prakticky uspořádaný. Ale proč byste se měli rozhodnout pro nábytek do dětského pokoje na míru? Protože sériová výroba znamená spoustu kompromisů. Dětské pokoje na míru využívají potenciál místnosti. Odpovídají individuálnímu vkusu a specifickým potřebám dětí i rodičů. Jsou krásné, bezpečné a kvalitní. Navíc za přijatelnou cenu. Potřebujete snad další důvody, proč se rozhodnout pro zakázkovou výrobu? Nábytek MAX poskytuje zákazníkům full servis. Na počátku je vytvoření bezplatného 3D návrhu a kalkulace. Po odsouhlasení proběhne výroba a ve finále se řemeslníci postarají také o montáž přímo u vás doma.

Udělejte si radost novou kuchyní

Nedílnou součástí služeb firmy Nábytek MAX je výroba kuchyní na míru. Opět se můžete spolehnout na řešení, které bude plně respektovat vaše potřeby a dispozice místnosti. Pravděpodobně budete v kuchyni trávit mnohem více času a přestanete hledat výmluvy, proč se najíst mimo domov. Inspirovat se můžete již nyní na www.zakazkove-kuchyne.eu, kde najdete fotogalerie vzorových sestav. Stačí si vybrat vhodný materiál, barvu a typ provedení. Anebo to nechat na odbornících, kteří mají s návrhy kuchyní bohaté zkušenost. Nedělejte zbytečné ústupky a pořiďte si nábytek, na který se budete rádi dívat a ještě raději ho používat.

Publikováno: 01. 07. 2016

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dětské pokoje na míru | návrhy kuchyní | výroba kuchyní na míru