Elektronika

Nový ovládací prvek systémové elektroinstalace

Na trhu se lze potkat s mnoha designy dotykových ovladačů. Většinou svým vzhledem připomínají tablet. Nový ovládací prvek Tile Display HDL-MPL35C/TILE.48 od HDLA umožňuje se odlišit. Uspokojí požadavky uživatele na jednoduchost, funkčnost, přehlednost, ale i náročné požadavky bytového architekta na soulad s interiérem.

Mnohé překvapí tenký rámeček, uživatelsky příjemné rozhraní s vysokým rozlišením a s trendy ikonami. Samostatné stránky jsou nastaveny pro ovládání osvětlení, závěsů, žaluzií, klimatizace, vytápění, hudby nebo i ventilace či rekuperace. Nová série přichází s dvěma verzemi různých materiálů – kov a plast. Čtyři decentní barevná provedení rámečku jemně zvýrazňují hranu ovladače v návaznosti na stěnu.

Panely HDL mají standardně menu v anglickém jazyce. V další vlně jsou doplněny o osm dalších jazykových verzí, mezi něž patří i čeština. Nástěnný ovladač nevylučuje použití vzdáleného ovládání přes aplikaci HDL ON.

Ovladačem Tile Display lze rovněž ovládat RGB barevné zdroje pomocí barevného kruhu „color wheel“. Světelné zdroje s možností měnit barvu se v interiérech používají k vytváření efektů a nálad. Jde nejčastěji o LED pásky barevného systému RGB nebo RGBW.

Technické detaily: rozlišení LCD displeje 3,5“ je 480 * 480, podporuje scény, vestavěný teplotní senzor, senzor vlhkosti a senzor přiblížení, dostupný v barvách rámečku stříbrná a kosmická šedá. Materiál rámečku je plast (slonovinová bílá/popel šedá barva) nebo kov (zlatá champagne/vesmírná šedá). Jelikož je ovladač součástí systémové elektroinstalace, vyžaduje sběrnicovou spojku HDL-MPPI/TILE.48 a sběrnicové propojení na akční členy v rozvaděči. Tile Display je v provedení jak pro standardizovaný systém automatizace KNX, tak i pro vlastní systém HDL Buspro.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.