Bazény

Nepodceňujte zabezpečení bazénu!

Česká republika je podle statistik „bazénovou velmocí“. V množství zahradních bazénů na počet obyvatel se řadíme na první příčky a to dokonce i před zeměmi s mnohem teplejším klimatem. Předpokládáme, že bazén nechybí ani na vaší zahradě a proto vám položíme jednoduchou, ale zásadní otázku. Zabezpečili jste vodní plochu tak, aby do ní v nepozorovaném okamžiku nemohlo spadnout dítě nebo domácí mazlíček? Ne? V tom případě začněte uvažovat nad bezpečnostním zakrytím, které vám mimo jiné přinese i další výhody.

Zaměřili jsme se na bezpečnostní zakrytí bazénu, které vyrábí česká společnost TERMOBAZÉNY s.r.o. Ta se na trhu pohybuje již od roku 2005 a u nás zastává pozici jediné firmy, která vyrábí celoroční bezpečnostní bazénovou plachtu. Žádný jiný výrobek tohoto typu nemá posudek na nosnost a bezpečnost.

Bezpečnostní plachta na bazén představuje perfektní řešení jak celoročně zakrýt bazén, ale bezpečnostním hlediskem její přínos teprve začíná. Chrání vodní plochu před pádem nečistot a podílí se na udržení křišťálově čisté vody i bez nutnosti neustálého přidávání chemických přípravků. Mimo jiné slouží i jako tepelná izolace, díky které se nedochází k tak rychlému ochlazení vody v případě několikadenního špatného počasí.

CELOROČNÍ BEZPEČNOSTNÍ BAZÉNOVÉ PLACHTY

Bazénové zakrytí má podobu plachty, která je vyztužena hliníkovými nosnými trubkami. Ty leží na okraji bazénu a lze je ukotvit do dlažby, čímž se zajistí její posun. Plachta je velmi pevná a hodí se pro všechny typy bazénů (nadzemní, zapuštění i částečně zapuštěné). Svým vzhledem nijak nenarušuje celkový vzhled bazénu ani zahrady. V případě transparentního modelu „SOLAR“ se navíc můžete spolehnout na rychlejší ohřev vody.

Bazénové bezpečnostní zakrytí sice tvoří základní pilíř nabídky, ale najdete v ní také další varianty zakrytí (např. moderní automatické systémy) a zastřešení, přípravky pro údržbu bazénu, ale také bazénové lemy a dlažby či terasová prkna. A aby byla bazénová mozaika úplná, nesmíme zapomenout ani na betonové bazény s keramickým obkladem, které se chlubí krásným vzhledem, dlouhou životností, minimální stavební připraveností a širokými možnostmi individualizace (spousta volitelných vzorů a barev z keramického obkladu). Více se dozvíte na www.termobazeny.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.