Nezapomínejte na garáž

Na to, že je garáž je nedílnou součástí našich domovů, mnoho z nás často zapomíná. A podle toho taky „dětský pokoj“ pro auto vypadá. Dobrá, trocha rozházeného nářadí se dá přežít, ale nevzhledný exteriér je opravu do očí bijící. Nestojí snad garáž hned vedle vašeho nově zrekonstruovaného domu? A podle toho by taky měla vypadat. Ohyzdná oprýskaná fasáda musí dolů a dost možná bude potřebovat opravit i střecha. Dostáváme se však k tomu nejpodstatnějšímu, dominantnímu prvku každé garáže – garážovým vratům. Ať už zbytek exteriéru vypadá jakkoliv, moderní garážová vrata mají doslova magickou moc. Změní charakter celého exteriéru a zaujmou každého kolemjdoucího. Pomůžeme vám vybrat ty nejlepší.

Správná volba z Kadaně

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Garážová vrata jsou investicí na mnoho let, ne-li celý život. Máte tedy na vybranou. „Ušetřit“ a smířit se s méně kvalitními materiály, mizerným zákaznickým servisem a každý den se modlit, aby vrata ještě pár let vydržela. Druhou možností jsou vrata DoorHan, která se vyrábí v Kadani a představují ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Vyrábí se na moderní automatické lince, díky které může být cena tak nízká, aniž by ovlivnila kvalitu. Nejde však o sériovou výrobu, naopak. Každý zákazník si může svá vrata modifikovat podle svých představ a zcela je přizpůsobit zbytku garáže, či přilehlému domku.

Skvěle vypadají a neméně dobře izolují

Výhoda nových garážových vrat DoorHan však netkví pouze ve stylovém designu. Mezi další nezbytné funkce patří i vynikající tepelná a zvuková izolace a možnost otevírání dálkovým ovládáním. Doby, kdy jste museli neustále vystupovat z vozu a otevírat vrata ručně, jsou minulostí. Znáte snad ještě jednodušší způsob, než stisknout jedno tlačítko a pohodlně vjet dovnitř, či vyjet ven? Díky moderním materiálům nedochází k úniku tepla, což znamená citelnou úsporu zejména během zimních měsíců. V létě budou v garáži naopak udržovat příjemné klima a to bez ohledu na to, zda venku zuří „tropy“.

Vžijte se do role designera

Jak už jsme zmínili předtím, sekční garážová vrata DoorHan si můžete nechat vyrobit podle specifických požadavků. Na výběr máte ze sedmi barev, šesti dřevěných dekorů, šesti typu panelů a tří možností povrchové úpravy. Výsledkem je nepřeberné množství kombinací a naprosto unikátní vrata, která nemá nikdo jiný. V případě zájmu jsou vrata k mání i v jakékoliv barvě palet RAL.

Bezpečnost především

Máte obavy z elektrického pohonu? Nemusíte. Nejen, že je vysoce kvalitní a vydrží desítky tisíc sekvencí, navíc je nastaven tak, aby se zastavil vždy, když se v dráze vyskytne jakákoliv překážka. Další zajímavé informace a konkrétní technické specifikace získáte na univers.cz.

Publikováno: 06. 09. 2012

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: garážová vrata | sekční vrata | vrata