Garáž

Nezapomínejte na garáž

Na to, že je garáž je nedílnou součástí našich domovů, mnoho z nás často zapomíná. A podle toho taky „dětský pokoj“ pro auto vypadá. Dobrá, trocha rozházeného nářadí se dá přežít, ale nevzhledný exteriér je opravu do očí bijící. Nestojí snad garáž hned vedle vašeho nově zrekonstruovaného domu? A podle toho by taky měla vypadat. Ohyzdná oprýskaná fasáda musí dolů a dost možná bude potřebovat opravit i střecha. Dostáváme se však k tomu nejpodstatnějšímu, dominantnímu prvku každé garáže – garážovým vratům. Ať už zbytek exteriéru vypadá jakkoliv, moderní garážová vrata mají doslova magickou moc. Změní charakter celého exteriéru a zaujmou každého kolemjdoucího. Pomůžeme vám vybrat ty nejlepší.

Správná volba z Kadaně

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Garážová vrata jsou investicí na mnoho let, ne-li celý život. Máte tedy na vybranou. „Ušetřit“ a smířit se s méně kvalitními materiály, mizerným zákaznickým servisem a každý den se modlit, aby vrata ještě pár let vydržela. Druhou možností jsou vrata DoorHan, která se vyrábí v Kadani a představují ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Vyrábí se na moderní automatické lince, díky které může být cena tak nízká, aniž by ovlivnila kvalitu. Nejde však o sériovou výrobu, naopak. Každý zákazník si může svá vrata modifikovat podle svých představ a zcela je přizpůsobit zbytku garáže, či přilehlému domku.

Skvěle vypadají a neméně dobře izolují

Výhoda nových garážových vrat DoorHan však netkví pouze ve stylovém designu. Mezi další nezbytné funkce patří i vynikající tepelná a zvuková izolace a možnost otevírání dálkovým ovládáním. Doby, kdy jste museli neustále vystupovat z vozu a otevírat vrata ručně, jsou minulostí. Znáte snad ještě jednodušší způsob, než stisknout jedno tlačítko a pohodlně vjet dovnitř, či vyjet ven? Díky moderním materiálům nedochází k úniku tepla, což znamená citelnou úsporu zejména během zimních měsíců. V létě budou v garáži naopak udržovat příjemné klima a to bez ohledu na to, zda venku zuří „tropy“.

Vžijte se do role designera

Jak už jsme zmínili předtím, sekční garážová vrata DoorHan si můžete nechat vyrobit podle specifických požadavků. Na výběr máte ze sedmi barev, šesti dřevěných dekorů, šesti typu panelů a tří možností povrchové úpravy. Výsledkem je nepřeberné množství kombinací a naprosto unikátní vrata, která nemá nikdo jiný. V případě zájmu jsou vrata k mání i v jakékoliv barvě palet RAL.

Bezpečnost především

Máte obavy z elektrického pohonu? Nemusíte. Nejen, že je vysoce kvalitní a vydrží desítky tisíc sekvencí, navíc je nastaven tak, aby se zastavil vždy, když se v dráze vyskytne jakákoliv překážka. Další zajímavé informace a konkrétní technické specifikace získáte na univers.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.