Rekonstrukce kuchyně ve stylu IMPRO

Ne nadarmo se říká, že dobré jídlo připravíte jen v perfektní kuchyni. Pokud vám to v té současné zrovna neodsýpá, a to i přes vaše nezpochybnitelné kulinářské umění, možná je na čase přistoupit k menší renovaci. Nebo dokonce rekonstrukci? Chcete-li se v kuchyni cítit skutečně příjemně, vyhněte se sériově vyráběnému řešení a nechte si udělat kuchyni na míru. Je třeba si uvědomit, že kuchyně získala podobný statut, jakým se pyšní i obývací pokoj a místnosti, ve kterých trávíme čas. I kuchyně se stala místem, ve kterém se scházíme s rodinou a přáteli a to nejen u snídaně, oběda či večeře.

Kuchyně, do které se budete těšit

Pokud máte ucelenou představu o tom, jak by mohla vaše budoucí kuchyně vypadat, ale netušíte, na koho se obrátit, zkuste kuchyňské studio Ostrava, které provozuje společnost IMPRO. Obrátit se na něj můžete i v případě, že žádnou představu nemáte. Specialisté, kteří se již 10 let zabývají výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní, vám s návrhem pomohou.

Prvním krokem je osobní setkání, které proběhne přímo na místě činu, tedy ve vaší kuchyni. Následuje důkladné přeměření a konzultace. Vaše přání a představy budou samozřejmě vyslyšeny, ale stejně tak vám odborník předloží i vlastní nápady, které mohou napomoct k lepšímu výsledku. Další konzultace proběhne až po vypracování vizualizace. Tu můžete schválit či případně doladit detaily. Projekt je zdarma a až to této chvíle nejste k ničemu zavázáni.

Kuchyně, kterou nikdo jiný nemá

Kuchyňské studio Frýdek-Místek uspokojí každého, kdo vyžaduje něco víc než jen obyčejnou kuchyni, ve které sem tam něco uvaří. IMPRO si zakládá na originálním designu, precizním zpracování a kvalitních materiálech. Nabízí kompletní služby včetně realizace a dodávky vybraných spotřebičů. Kuchyňské studio Havířov, Ostrava a Frýdek-Místek můžete navštívit i osobně a přesvědčit se o kvalitách na vlastní oči... Realizované projekty najdete také ve fotogalerii na webu impro-nabytek.cz.

Publikováno: 05. 06. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam