Exteriér

Bez hromosvodu ani ránu

My Češi jsme národ bystrý a stojíme za mnoha důležitými objevy a vynálezy. A to ať už se jedná o revoluční léky, nebo ryze praktické věci, jako je hromosvod. Ten vůbec první, který byl instalován v zámku v Měšcích, sestrojil Prokop Diviš. Až o několik let později ho sestrojil americký přírodovědec, spisovatel, státník a bůh ví, co ještě, Benjamin Franklin. Americký bleskosvod však tomu našemu nesahal ani po kotníky. Nebyl uzemněný a jeho celková koncepce byla mnohem promyšlenější. Ale co bylo důvodem pro vznik tohoto převratného vynálezu? Snaha ochránit zdraví osoba majetek, který bezprostředně ohrožoval výboj blesku.

Bez hromosvodu se neobejdeme

Blesk je silný elektrostatický výboj, ke kterému dochází během bouřky. Ačkoliv má tendenci udeřit do nejvyšších bodů, nezřídka se stává, že si vybere mnohem níže položený objekt. Před jeho vynálezem nebyly výjimkou časté poruchy elektráren, plynáren, nádraží a dalších staveb, které výrazně převyšovaly okolí. Blesk dokáže způsobit značné hospodářské a kulturní škody, čemuž má zamezit právě hromosvod. V dnešní době je součástí téměř každého domu. Vy ho snad nemáte? Nečekejte na to, až vás navštíví nezvaný návštěvník v podobě blesku a udělá vám doma „paseku“ za mnohem větší peníz, než jsou náklady na realizaci kvalitního hromosvodu.

Montáž a revize s dlouholetou praxí

Hromosvody patří mezi zařízení, jejichž montáž není radno podceňovat. Raději se spolehněte na dlouholeté zkušenost a svěřte realizaci někomu, kdo své práci skutečně rozumí. Nikoho takového neznáte? My ano. Hromosvody Schauer se mohou pochlubit 22 lety praxe a nabízí perfektní služby za příjemné ceny. Firma zajišťuje nejen montáž, ale i revize hromosvodů a poskytuje pětiletou záruku. Zárukou profesionality jsou tisíce spokojených klientů, kteří se už během bouřky nemusí schovávat pod postel. Podrobné informace o službách a kontakt naleznete na www.kvalitnihromosvody.cz

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.