Víme, kde se v Praze bydlí nejlépe!

Bydlení v metropoli nabízí spoustu výhod a příležitostí, které vám menší město nenabídne. Na druhou stranu musíte počítat i s jistými negativy, které však můžete eliminovat pečlivým výběrem lokality. Připravili jsme pro vás praktický přehled nových developerských projektů, které se nachází v atraktivních lokalitách. Kdo ví, třeba nakonec zakotvíte právě v některé z nich.

Bydlení na Praze 5

Mezi vyhledávané městské části patří Praha 5, která snoubí dostatek zelených ploch, velmi dobrou občanskou vybavenost a bohaté možnosti vyžití. Rozhodnete-li se bydlet právě zde, nebudete litovat – obchody, služby, restaurace jsou na dosah ruky a do centra se dostanete za pár minut MHD. Mezi nejzajímavější novostavby Praha 5 patří developerské projekty jako Barrandov Hills, Rezidence Výhledová nebo Sacre Coeur 2. Toužíte-li po luxusním bydlení za dostupnou cenu, přijdete si na své.

Bydlení na Praze 8

Zvýšený zájem je také o byty na prodej v Praze 8. I tato městská částí má co nabídnout a to jak mladší generaci, tak rodinám s dětmi a starším párům. V nabídce developerských projektů natrefíte na zbrusu nové činžovní domy, jakožto i na zdařilé rekonstrukce starších staveb. V každém případě získáte zázemí, ve kterém se vám bude skvěle bydlet. Za zmínku stojí DOCK Rezidence situovaná v blízkosti Vltavy. Chcete se kochat úchvatným pohledem a užívat si soukromí? Zde se vám to podaří.

Bydlení na Praze 10

Na závěr jsme si nechali Prahu 10, která prošla výraznou přeměnou a zařadila se mezi nejlepší místa pro život. Občanská vybavenost je perfektní a to samé platí o dopravní dostupnosti do centra města. Budete-li mít zájem o byty v Praze 10, zaměřte se na developerské projekty Nad přehradou (momentálně ve III. fázi výstavby) a na Ecocity Malešice. Detailní informace o výše zmíněných developerských projektech najdete na portálu bytyprodejpraha.cz.

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty na prodej v praze 8 | byty v praze 10 | novostavby praha 5