Luxusní bydlení

Víme, kde se v Praze bydlí nejlépe!

Bydlení v metropoli nabízí spoustu výhod a příležitostí, které vám menší město nenabídne. Na druhou stranu musíte počítat i s jistými negativy, které však můžete eliminovat pečlivým výběrem lokality. Připravili jsme pro vás praktický přehled nových developerských projektů, které se nachází v atraktivních lokalitách. Kdo ví, třeba nakonec zakotvíte právě v některé z nich.

Bydlení na Praze 5

Mezi vyhledávané městské části patří Praha 5, která snoubí dostatek zelených ploch, velmi dobrou občanskou vybavenost a bohaté možnosti vyžití. Rozhodnete-li se bydlet právě zde, nebudete litovat – obchody, služby, restaurace jsou na dosah ruky a do centra se dostanete za pár minut MHD.

Mezi nejzajímavější novostavby Praha 5 patří developerské projekty jako Barrandov Hills, Rezidence Výhledová nebo Sacre Coeur 2. Toužíte-li po luxusním bydlení za dostupnou cenu, přijdete si na své.

Bydlení na Praze 8

Zvýšený zájem je také o byty na prodej v Praze 8. I tato městská částí má co nabídnout a to jak mladší generaci, tak rodinám s dětmi a starším párům. V nabídce developerských projektů natrefíte na zbrusu nové činžovní domy, jakožto i na zdařilé rekonstrukce starších staveb. V každém případě získáte zázemí, ve kterém se vám bude skvěle bydlet. Za zmínku stojí DOCK Rezidence situovaná v blízkosti Vltavy. Chcete se kochat úchvatným pohledem a užívat si soukromí? Zde se vám to podaří.

Bydlení na Praze 10

Na závěr jsme si nechali Prahu 10, která prošla výraznou přeměnou a zařadila se mezi nejlepší místa pro život. Občanská vybavenost je perfektní a to samé platí o dopravní dostupnosti do centra města. Budete-li mít zájem o byty v Praze 10, zaměřte se na developerské projekty Nad přehradou (momentálně ve III. fázi výstavby) a na Ecocity Malešice.

Detailní informace o výše zmíněných developerských projektech najdete na portálu bytyprodejpraha.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.