Energie

A proč se obrátit na E.ON?

V minulém článku jsme Vám představili společnost RWE, která u nás patří mezi přední dodavatele energií. Pokud vám z nějakého důvodu nabídka nesedla, možná vás potěší profil dalšího ze známých dodavatelů, pro „změnu“ opět z Německa. O společnosti E.ON, která sídlí v Düsseldorfu jste už pravděpodobně slyšeli. Není to tak dávno, co vznikla sloučení dvou významných energetických velikánů (VEBA a VIAG) a začala lovit klienty nejen u našich západních sousedů, ale i u nás. Zajímá vás, proč byste se měli s dodávkou energie obrátit na jednu z předních světových energetických společností obrátit právě vy?

V současné době odebírá od E.ON plyn zhruba 110 000 zákazníků (cca 20% podíl na českém trhu), což vzhledem k obrovské konkurenci není málo. Společnost působí ve více než 30 zemích na celém světě a její služby využívá na 30 milionů zákazníků. Podobně jako RWE, i E.ON argumentuje celou řadou nadstandardních služeb a vstřícnému přístupu k zákazníkům. Zaujme ovšem především ty, kteří „jdou“ po nízké ceně. Ta je oproti RWE docela znát. Porovnání najdete na webových stránkách EON Brno či EON České Budějovice, ovšem v praxi se může výsledná úspora lišit.

E.ON představuje perfektní řešení nejen pro domácnosti, ale i firmy a velkoodběratele. Nízkou cenu nabízí díky efektivní strategií nákupu komodit a navíc neuzavírá tak dlouhodobé smlouvy, jako konkurenční společnosti a může tak okamžitě reagovat na jakékoliv změny ve vývoji trhu. EON plynje levnější také díky nízkým nákladům na skladování. Podle posledního nezávislého srovnání dTest jasně vyplývá, že je cena plynu od E.ONu nejvýhodnější téměř na celém území a to na základě modelových situací s roční spotřebou 7, 23 a 44 MWh.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.