Nejlepší pokoukání je doma v obýváku

Návštěva kina sice patří k nevšedním zážitkům (a to zejména tehdy, promítá-li se celosvětový trhák), ovšem domácí projekce za ni nijak nepokulhává. Doby, kdy byla středobodem našich obýváků stará (často černobílá) Tesla, jsou naštěstí dávno ty tam a my si užíváme technických vymožeností v podobě domácího kina a velkoplošné obrazovky. Vlastní minikino si můžeme vybudovat za velmi příjemné peníze a oddávat se sledování filmů každý den. Cena elektroniky rok od roku klesá a ty nejlevnější domácí kina stojí doslova pár korun.

Vybudujte si vlastní kino

A protože se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, můžete spojit příjemné s užitečným a nadělit si pod stromeček třeba novou televizi. I ty levnější, s cenou daleko pod 5.000 Kč, bývají doslova nabity nejrůznějšími funkcemi, které vám sledování filmů velmi zpříjemní. Nebudeme si však nic nalhávat, menší televize jsou dobré leda tak do kuchyně či do pracovny. Obývací pokoj zasluhuje těžší kalibr v podobě ultratenké 3D televize s dvakrát tak velkou úhlopříčkou. Konkrétní velikost volíme dle dispozic interiéru, při čemž platí pravidlo přímé úměry. S velikostí prostoru a vzdáleností sedačky by měla růst i velikost televize. Buďme však konkrétní, absolutní špičku představuje LED televize LG 47LM660S s rámem o tloušťce 1mm. K televizi dostanete i příslušenství v podobě 3D brýlí, které filmové zážitky maximálně umocní. Společně s ní se bude ve vašem příbytku vyjímat domácí kino SONY s konfigurací sestavy 7.1., které zaručí perfektní ozvučení.

Od mp3 přehrávačů až po domácí kina

Až budete mít sledování filmů po krk, odpočiňte si při poslechu oblíbené hudby. Domácí kina poslouží stejně dobře i jako výkonný audio systém pro přehrávání muziky. Máte-li ve svém okolí příliš mnoho jedinců, které hlasitá hudba ruší, přesedlejte na mp3 přehrávač. Široký výběr elektroniky všeho druhu najdete i ve virtuálním obchodním centru obchody24.cz. Hledáte-li místo, kde z pohodlí domova nakoupíte vánoční dárky, právě jste ho našli. Pestré spektrum zboží a velmi nízké ceny (v případě elektroniky můžete využít vánoční akce) nenechá nikoho na pochybách, že letošní Vánoce budou opravdu šťastné a veselé.

Publikováno: 21. 11. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: 3D televize | domácí kino | lg | mp3 přehrávače | Samsung | Sony | televize