Rekonstrukce domu

Nevyhýbejte se své koupelně a pusťte se do rekonstrukce

Která místnost je pro vás zdaleka nejdůležitější? Jistě, na tuto otázku nelze objektivně odpovědět, protože každá část bytu má svou specifickou funkci, ale o jedné z nich bychom ale přeci jen mohli konstatovat, že se bez ní v žádném případě neobejdeme. Většinou v ní začíná a taky končí náš den a pozor, nemáme na mysli ložnici. Přestaňme však chodit kolem horké kaše – onou místností, bez které se nikdo z nás neobejde, je totiž koupelna. A právě ta je také často kamenem úrazu starších bytů a to nejen po estetické stránce, ale také té dispoziční.

I malá koupelna může být po rekonstrukci velká

Nedostatek prostoru a nevzhledné materiály mohou z koupelny udělat místo, kterému se vyhýbáme obloukem. A právě tehdy je nejvhodnější čas na její proměnu. A abychom vám dokázali, že se vyplatí vsadit na odborníka, podíváme se spolu na rekonstrukci koupelny v Brně, kterou provedla společnost Ing. Josef Nedělník s.r.o.

Na původní koupelně bylo znát mnohaleté užívání a investor si přál nahradit starou vanu sprchovým koutem a docílit tak většího prostoru. Díky sprchovému koutu bylo v nové koupelně dostatek místa na vestavěnou skříň. Změn doznaly také obklady, které interiér osvěžily a rozjasnily. Velmi pěkně působí také skleněný mozaika, díky které vynikly předměty v bílé barvě. Novinkou je i topný žebřík s elektrickou patronou, které umožňuje sušení mokrých ručníků i mimo topnou sezónu.

Celému procesu přecházela 3D vizualizace a rekonstrukce začala až poté, co předloha stoprocentně splňovala investorovy požadavky. Výsledek stojí za to, což ostatně můžete posoudit sami.

Pokud vás práce rodinné firmy Josefa Nedělníka zaujala, nezapomeňte se podívat i na další již realizované objekty na webu www.rekonstrukce-kvalitne.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.