Luxusní bydlení

Moderní bydlení v Praze Michli a na Vackově pro mladé páry i rodiny s dětmi

O čistém a trendy vybaveném domově sní každý z nás. Díky developerským projektům si mohou lidé zařídit moderní bydlení v atraktivních a klidných lokalitách. Jako důkaz předkládáme dvě varianty – elegantní byty v Praze na Vackově a v Michli.

Rezidence Hadovitá – nový domov v Praze 4

Byty v rezidenci Hadovitá jsou určeny pro zájemce prahnoucí po bydlení na klidném a bezpečném místě. Samozřejmostí je komfort a dostupnost služeb. Novostavba se nachází na Michelské stráni. O její design se postarali pražští architekti z Arx Studia. Výsledkem je nádherná rezidence Hadovitá. Pyšní se byty plnými světla, které nepostrádají moderní vybavení.

Rezidence Hadovitá je co by kamenem dohodil od obchodů, restaurací, barů i sportovních center. Autobus je dosažitelný za dvě minutky a cesta na tramvaj trvá deset minut. V blízkosti jsou škola, lékárna, bankomat. Osmipodlažní rezidence skýtá krásné byty. K dispozici je posledních osm možností, z toho jsou 4 vedeny jako ateliér. Veškeré nové byty Praha mají předzahrádku, balkon, lodžii či terasu.

Nadčasový design nabízejí byty na Vackově

Atraktivní bydlení na Vackově, v oblasti horního Žižkova, si zamilujete na první pohled. Ihned zjistíte, že developerské projekty Praha mají smysl. Rezidenční projekt najdete v Praze 3 a skládá se z pěti objektů podél ulice Malešnická. Zájemci mohou vybírat z ateliérů, pěti nebytových prostor a bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Nové jednotky budou opatřeny předzahrádkami, lodžiemi, balkony či střešními terasami. Dechberoucí design budov má na svědomí známé studio MS Architekti.

Tento rezidenční projekt je pokračováním povedené Alfarezidence z roku 2012. Nespornými výhodami jsou dostupnost srdce hlavního města, občanská vybavenost, bezpečnost lokality a blízkost parku Židovská pec.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.