Luxusní bydlení

Moderní bydlení v Praze Michli a na Vackově pro mladé páry i rodiny s dětmi

O čistém a trendy vybaveném domově sní každý z nás. Díky developerským projektům si mohou lidé zařídit moderní bydlení v atraktivních a klidných lokalitách. Jako důkaz předkládáme dvě varianty – elegantní byty v Praze na Vackově a v Michli.

Rezidence Hadovitá – nový domov v Praze 4

Byty v rezidenci Hadovitá jsou určeny pro zájemce prahnoucí po bydlení na klidném a bezpečném místě. Samozřejmostí je komfort a dostupnost služeb. Novostavba se nachází na Michelské stráni. O její design se postarali pražští architekti z Arx Studia. Výsledkem je nádherná rezidence Hadovitá. Pyšní se byty plnými světla, které nepostrádají moderní vybavení.

Rezidence Hadovitá je co by kamenem dohodil od obchodů, restaurací, barů i sportovních center. Autobus je dosažitelný za dvě minutky a cesta na tramvaj trvá deset minut. V blízkosti jsou škola, lékárna, bankomat. Osmipodlažní rezidence skýtá krásné byty. K dispozici je posledních osm možností, z toho jsou 4 vedeny jako ateliér. Veškeré nové byty Praha mají předzahrádku, balkon, lodžii či terasu.

Nadčasový design nabízejí byty na Vackově

Atraktivní bydlení na Vackově, v oblasti horního Žižkova, si zamilujete na první pohled. Ihned zjistíte, že developerské projekty Praha mají smysl. Rezidenční projekt najdete v Praze 3 a skládá se z pěti objektů podél ulice Malešnická. Zájemci mohou vybírat z ateliérů, pěti nebytových prostor a bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Nové jednotky budou opatřeny předzahrádkami, lodžiemi, balkony či střešními terasami. Dechberoucí design budov má na svědomí známé studio MS Architekti.

Tento rezidenční projekt je pokračováním povedené Alfarezidence z roku 2012. Nespornými výhodami jsou dostupnost srdce hlavního města, občanská vybavenost, bezpečnost lokality a blízkost parku Židovská pec.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!