Nová fasáda vdechne vašemu bydlení nový život

Nájemníci bytů v panelových domech se cenovou politikou dodavatelů energie příliš zabývat nemusí. Díky ústřednímu topení přečkají zimu v teple za poměrně malý peníz. Účty za elektřinu redukují přechodem k jinému dodavateli a mají vystaráno. V diametrálně odlišné pozici jsou obyvatelé rodinných domů, respektive všichni majitelé nemovitostí. Vytápět větší dům znamená pro rodinný rozpočet citelnou ránu a změna dodavatele představuje pomyslnou kapku v moři. Jediným skutečně efektivním způsobem, který dokáže výrazně srazit výdaje za teplo, je omezení tepelných ztrát. Toho lze dosáhnout nejen výměnou oken, ale především zateplením obvodového zdiva. Tím, podle průzkumů, utíká až 40% veškerého tepla.

Nedělejte kompromisy a zateplujte se EXTHERM

Jediným důvodem, který většině lidem brání v realizaci zateplení, je poměrně vysoká počáteční investice. Stačí však pár jednoduchých propočtů a dojdeme k překvapivému výsledku. Náklady se vrátí velmi brzy a i z krátkodobého hlediska se úspora za teplo velmi rychle projeví. Aby tomu tak skutečně bylo, měli bychom dobře zvážit výběr izolace, respektive i fasády. Hledáte-li spolehlivý systém, který splňuje vysoké nároky na tepelně technické parametry obvodových plášťů, zvolte výrobky společnosti EXTHERM. Ta vyrábí kompletní sortiment fasádních a stavebních systémů a nabízí mnohem více, než obyčejnou izolaci a tuctové fasádní barvy.

Vyberte si ze stovek unikátních odstínů

Chcete-li výrazně snížit úniky tepla a zároveň svému bydlení věnovat zbrusu nový kabátek, vyberte si z širokého spektra barevných kombinací. Fasádní omítka EXTHERM vyniká paropropustností a voděodpudivostí a využijete je nejen v exteriérech, ale také uvnitř. Zvolit si můžete až z 900 odstínů, při čemž za 540 neplatíte příplatek. Vašemu obydlí tak snadno propůjčíte nezaměnitelný charakter, díky kterému vystoupí z řady nudných a nevýrazných domů ve vašem sousedství. Pokud si s výběrem nevíte rady, nebo si svou volbou nejste jistí, využijte poradenství a možnost vizualizace fasády. Další důležité informace, kompletní přehled produktů a služeb najdete přímo na webu extherm.cz.

Publikováno: 10. 11. 2012

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: fasáda | fasády | zateplení | zateplovací systémy