Srovnáváme a šetříme

Pocítili jsme to všichni a to bez ohledu na to, zda bydlíme v paneláku, nebo v rodinném domku. Každoroční zvyšování cen energií se promítlo na našem domácím rozpočtu do té míry, že jsme začali energiemi opravdu šetřit. Aplikovat rčení, že všechno zlé je k něčemu dobré, však opravdu není na místě. Cena plynu a elektrické energie je totiž tak vysoká, že někteří z nás doslova bojí zapnout bojler, nebo plynový kotel. Mnohatisícové doplatky jsou pro celou řadu domácností značnou finanční zátěží, která se dlouhodobě dotkne rodinné kasy. Hledáte-li způsob, jak napřesrok předejít nepříjemnému vyúčtování, mohl by vám pomoci přechod k jinému dodavateli energie. Toho najdete díky TopSrovnani.cz. Zajímá vás, jak to udělat?

Vyzkoušejte TopSrovnani.cz

Dodavatelů je spousta a ceny se nepatrně liší. Pozor, nepatrně jen na první pohled. I drobná částka může během topné sezóny udělat velmi slušnou úsporu. Otázkou však je, jak zjistit, který z dodavatelů nabízí nejlevnější plyn či elekrickou energii? Nemáte-li času nazbyt, zapomeňte na nepříliš efektivní získávání informací o cenách tarifů od jednotlivých dodavatelů a raději vyzkoušejte TopSrovnani.cz. Portál umožňuje rychlé a přehledné srovnání všech alternativních dodavatelů, ale i dalších položek, jako jsou hypotéky či pojištění. A na jakém principu porovnání funguje?

Výhodná kalkulačka

Srovnání energií a dalších produktů umožňuje známá kalkulačka ceny plynu/elektřiny/pojištění...Kalkulátor má formu jednoduché tabulky, do které doplníte informace o vaší osobě, respektive domácnosti. V případě plynu pak aktuální spotřebu a velikost bytu. Po zadání nezbytných údajů vám přijde SMS zpráva s potvrzovacím kódem. Vepíšete ho do příslušného pole a obratem vám přijde srovnání na mail. Zda se rozhodnete přejít k jinému dodavateli a ušetřit, je pak jen na vás.

Publikováno: 19. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: ceny elektřiny | ceny plynu | energie | poporvání tarifů | topsrovnani.cz