Bazény

Kvalitní zapuštěné bazény seženete levně. Mohou se však prodražit výkopové práce…

Léto se blíží mílovými kroky a pokud vás již nyní děsí představa, že se mačkáte společně se stovkami dalších chudáků na přeplněném koupališti, zvažte stavbu vlastního bazénu. Tím nemáme namysli nafouknutí gumového brouzdaliště, ale realizaci soukromé miniplovárny, kterou vám budou ostatní závidět. Pokud jste doposud měli za to, že si zapuštěný bazén nemůžete dovolit, podívejte se na aktuální ceníky – kompletní sety kvalitních plastových bazénů s rozměry 5×3 m jsou k mání i za 40 tisíc korun. Vzhledem ke komfortu, který od vlastního bazénů získáte, je investice zanedbatelná. Budete se však muset postarat ještě o jednu věc – přízvisko „zapuštěný“ neznamená nic jiného, než že vás čeká spousta kopání…

Na koho se obrátit ohledně výkopu jámy?

Vykopat dostatečně hlubokou jámu na bazén samozřejmě není jen tak. Takže pokud vám přátelé nepřezdívají jako Rambo a ve vaší garáži neparkuje minibagr nebo minirypadlo, budete se muset poohlédnout po někom, kdo vám s kopáním pomůže. Jenomže právě výkopové práce mohou realizaci zapuštěného bazénu nepříjemně prodražit. Ideální kandidát je spolehlivý, pečlivý a cenově dostupný – a přesně takové jsou zemní a výkopové práce Praha, které nabízí společnost GPF Stavební.

vykopove-prace

Proč právě GPF Stavební?

Pražská stavební firma disponuje moderní technikou a garantuje kvalitně odvedenou práci. V týmu jsou zkušení a proškolení profesionálové, kteří kladou důraz na stoprocentní spokojenost klientů. To potvrzují četné reference, které si můžete prohlédnout na www.gpf-stavebni.cz.

Samozřejmostí jsou i veškeré související stavební práce jako odvoz sutě, v případě bazénu tedy nahromaděné zeminy, a to ve vlastních kontejnerech o objemu 3m3 a 5m3.

A když už budete s GPF Stavební v kontaktu, zvažte, zda nepotřebujete pomoct i s něčím jiným. Společnost totiž zajišťuje také veškeré stavební výškové práce, realizuje domy na klíč a rekonstruuje.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.