Exteriér Interiér

Obklady a dlažba z přírodního kamene se hodí do interiéru i exteriéru

Současné trendy velí k návratu k prověřeným materiálům, které měly v příbytcích našich předků čestné místo již před tisíci lety. Úspěch slaví dřevo, ale také kámen. Pokud vám současný stav vaší domácnosti nevyhovuje a rádi byste v interiéru či exteriéru navodili příjemnou atmosféru, vsaďte na populární dlažbu a obklady z přírodního kamene. Tyto architektonické prvky dokáží hotové divy a z výsledku budete příjemně překvapeni nejen vy, ale také vaši přátelé.

Přírodní kámen vnese do vašeho domova přirozenost a harmonii

Obkladový kámen má široké spektrum využití. Evokuje pocit klidu a harmonie a umocní celkový charakter místa, ve kterém se nachází. Navíc si můžete vybrat z pestré palety materiálů a barevných kombinací. Obklady z přírodního kamene se vyrábí z břidlice, pískovce, křemence (kvarcitu), jurského mramoru, vápence, ruly a dalších.

Zavřete na chvíli oči a představte si kamenné obklady v obývacím pokoji. Centrum všeho dění si zaslouží výjimečnou duši, čehož kamenem v okolí krbu, prostoru za televizí nebo třeba na celé stěně zaručeně dosáhnete.

Tím ovšem možnosti využití v interiéru ani zdaleka nekončí. Obklady z přírodního kamene se hodí také do pracovny, kuchyně a v neposlední řadě i do koupelny. Vlhkost vám nemusí dělat vrásky, na odolných obkladech se nepodepíše ani po letech.

Vypadá dobře uvnitř, ale také zvenčí

Jakmile se vyřádíte uvnitř, pusťte se do zvelebování exteriéru. Venkovní dlažba z přírodního kamene si určitě padne do oka s vaším zapuštěným bazénem. Stejně dobře vypadají venkovní obklady na komíně, soklu či garáži. Někteří lidé dokonce podlehnou kouzlu přírodního materiálu natolik, že jím obloží celý dům.

U nás seženete všechny výše zmíněné typy přírodního kamene u renomovaného dodavatele Stonemarket. Společnost provozuje showroom na Praze 9, kde si můžete obklady a dlažbu osahat. Kontaktní údaje a spoustu dalších informací (včetně fotogalerie) najdete na www.stonemarket.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.