Na zahradě po celý rok

Těšíte se na zimní radovánky, ale i přesto vám je líto, že odzvonilo příjemným chvilkám na vaší zahrádce či na terase? Nesmutněte, o své oblíbené rostliny se můžete starat celoročně. Řešení ze nazývá zimní zahrada a je stále oblíbenějším prvkem našeho bydlení. Doby, kdy byly prosklené konstrukce ryze účelové a nevzhledné, jsou ty tam. Výrobci se předhání v designových vychytávkách, které naopak na celkové estetice přidají. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si zimní zahradu pořídíte, pravděpodobně nebude od věci pár tipů, které vám výběr usnadní. Tady je máte.

Co získáte zimní zahradou?

Zimní zahrada je skvělým útočištěm pro všechny, kteří hledají klidné místo pro relaxaci. Jen si to představte. Venku padají trakaře a vy si užíváte pohodlí svého nového ratanového křesla a kocháte se pohledem na exotické orchideje. Vaše děti získají nový prostor pro jejich hry a s trochou štěstí o nich nebudete alespoň na chvíli vědět. Aby byla idylka úplná, měla by být konstrukce, potažmo celé provedení zimní zahrady opravdu kvalitní. Neměla by se rosit a vždy by v ní měla být optimální teplota. V zimě vám nesmí být chladno, v létě zase příliš horko. Podmínkou úspěchu je především na míru vypracovaný projekt, špičkové technologie a kvalitní materiály.

Nakonfigurujte si vlastní zahradu

Cena zimní zahrady nepatří k zanedbatelným položkám, ale i přesto se vyplatí investovat do kvality. Vsadíte-li na výrobce s letitými zkušenostmi, budete mít jistotu, že vám stavba vydrží opravdu dlouho. Doporučujeme DAFE-PLAST Jihlava s.r.o., která působí již od roku 1992. Na dafe.cz můžete využít konfigurátor a spočítat si předběžnou cenu projektu. Samozřejmostí je individuální přístup, kdy vám zkušení pracovníci navrhnou optimální řešení.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: konfigurátor | zimní zahrada | zimní zahrady