Garáž

Dílenské skříňky do domácích podmínek i pro profesionály

Dílenské skříňky a skříně jsou nepochybně důležitým vybavením mnoha provozoven, ale hodí se rovněž domácím kutilům, kteří si sami dělají různé opravy, vyrábí nábytek apod. Jaké jsou možnosti při jejich výběru? Volbu ovlivní třeba i to, zda do nich chcete schovat jen ruční nářadí, nebo vám mají posloužit pro uskladnění objemných předmětů a pracovních potřeb.

Klasické skříně

Levným, avšak spolehlivým řešením jsou typické kovové dílenské skříně. Dají se pořídit za pár set korun za kus, přičemž mají vysokou odolnost a mohou svým majitelům sloužit klidně deset a více let. Oceníte u nich snadnou údržbu, kovovým skříním nevadí ani zvýšená prašnost nebo kontakt s mastnotou a oleji, což je charakteristické prostředí pro drtivou většinu firemních i domácích dílen. Při jejich výběru si všímejte zejména vnitřního členění, potažmo také způsobu zajištění, což je nutné hlavně v okamžiku, kdy mají být umístěné ve větších provozovnách, kde se pohybuje hodně osob.

Pojízdné skříňky

Zajímavou alternativu představuje pojízdná dílenská skříňka. Je ideální ve chvíli, kdy potřebujete mít různé ruční nářadí neustále po ruce, přičemž víte, že se v dílně často pohybujete z jedné části do druhé. Dílenská skříňka na kolečkách se dá velmi jednoduše přesunovat, aniž byste museli vynaložit nějaké úsilí.

U pojízdných dílenských skříněk si rovněž ohlídejte jejich vnitřní prostor, respektive členění. Obvykle mívají několik zásuvek, do nichž lze bez problémů a systematicky uložit šroubováky, kladívka, pilky, případně všelijaké šrouby, hřebíky a další potřeby, které v rámci své činnosti využíváte. Pořídit si do nich lze například moderní a vysoce funkční Yato nářadí, jež si u českých řemeslníků vybudovalo dobrou pozici, neboť je spolehlivé a cenově dostupné. Zakoupit se dá také gola sada Yato, tedy box se sadou hlavic, ráčnou a nástavci.

Ve vybraných obchodech jsou rovněž k dostání dílenské skříňky s kompletním vybavením, takže v ceně už máte zahrnuté i běžně používané ruční nářadí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.