Interiér

Se správnou sedací soupravou bude váš domov perfektní

Sedací soupravy, ať rohové nebo třeba ty do tvaru U, najdou uplatnění v každém obývacím pokoji. Pro jejich variabilitu, design a funkčnost jsou v posledních letech upřednostňovány před křesly a klasickými pohovkami.

Sedací soupravy dokážou nahradit postel i skříň

Obrovskou výhodou nejen rohových rozkládacích sedaček, nýbrž i těch do tvaru U je možnost využít je k příležitostnému i pravidelnému spaní. Po rozložení nahradí klidně dvě lůžka, čímž poskytnou dostatek místa ke kvalitnímu odpočinku. Disponujete-li tedy menším bytem a vlastní ložnice se vás netýká, koupě rozkládací sedací soupravy vyřeší prostorové problémy dokonale. Přes den slouží jako místo k sezení, v noci pak supluje postel. Úložné prostory sedacích souprav si mnohdy nezadají s místem v šatní skříni. Lze do nich uskladnit lůžkoviny, sezónní oblečení nebo třeba, teď před Vánocemi, dárky pro vaše ratolesti.

Tvar sedací soupravy podle písmen

V okamžiku, kdy se rozhodnete pořídit si do obývacího pokoje rozkládací sedací soupravu, budete stát před volbou, v jakém tvaru ji vlastně chcete. Sedačky ve tvaru L jsou vhodnější pro menší prostory, přesto nabídnou dostatek míst k sezení pro vás, rodinu i návštěvy. Vybírat lze ve variantě pravého či levého rohu, u některých sedaček je možnost měnit rohy podle potřeby. Poněkud více místa zasluhuje sedací souprava do tvaru U. Plně nahradí křesla a další místa k sezení.

Čalounění nebo kůže?

Čalouněné sedací soupravy mají několik pozitivních vlastností, díky nimž dostávají přednost před těmi koženými. Materiálů, vzorů a barev má čalounění téměř nekonečně mnoho. Záleží jen na vás, jak chcete, aby vaše sedačka vypadala, doplňovala prostor. Ačkoliv se hůře čistí než kůže, v současné době bývají potahy pratelné. A také cena se pohybuje v příjemných hodnotách. Kůže vypadá na nábytku luxusně, vkusně. Dbáte-li na jednoduchost a eleganci, bude pro vás sedací souprava potažená kůží rozhodně to pravé. Pořizovací cena je vyšší, nicméně životnost je opravdu dlouhá už jen při základní údržbě, která není nijak složitá.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.