Skvělé tipy

Na technologii LED osvětlení přechází i města a firmy

Stále více domácností přechází z klasických svítidel na mnohem ekonomičtější, ale také podstatně ekologičtější technologii LED. LED žárovky mají oproti klasickým vláknovým žárovkám až 12-ti násobnou účinnost a až stonásobně delší životnost. Jsou mechanicky odolné vůči otřesům, vibracím a nárazům, lze je jednoduše regulovat, mají nízkou povrchovou teplotu, nevyzařují ultrafialové a ultračervené světlo a ihned po rozsvícení fungují na plný výkon. Praktických důvodů, proč využívat LED žárovky je mnohem více, ale pro většinu domácností je podstatná výrazná úspora. Dnes se však nebudeme zabývat jejich využitím u vás doma. Výhody technologie totiž objevily i města a obce a mnohé firmy.

V případě LED osvětlení nejde jen o snížení spotřeby

V případě větší domácnosti jsou roční náklady na osvětlení nezanedbatelné a výměna klasického zdroje za LED osvětlení skutečně přinese úsporu. A co teprve v případě velké výrobní haly nebo dokonce celého města? Výsledkem může být i více než 70 % redukce spotřeby, ale také úspora nákladů, které si vyžádá údržba (nákup, výměna zdrojů a práce) a v neposlední řadě také rovnoměrnější šíření světla a efektivnější osvětlení architektonických památek. Modulární LED lampy se začaly hojně využívat také pro osvětlení billboardů, které byly doposud osvětlovány halogenovými lampami s vysokou spotřebou a nízkou životností. V rámci průmyslového LED osvětlení v halách navíc dochází také ke snížení zátěže klimatizace, protože neprodukují velké množství tepla

Chcete ušetřit? Obraťte se na specialisty!

Ani tím ovšem možnosti využití nekončí. Další informace o veřejném osvětlení najdete zde, na webových stránkách slovenské společnosti ECO-LOGIC, která se specializuje na odbornou projektovou činnost návrhu osvětlovací soustavy a komplexního řešení modernizace osvětlení s cílem energetické úspory. Služby ECO-LOGIC využilo mnoho významných klientů jako město Senec, společnost KIA Motors Slovakia, Nestlé Slovensko a bezpočet hotelů a provozovatelů kancelářských prostor. ECO-LOGIC s.r.o. pomůže snížit energetickou spotřebu a zvýšit uživatelský komfort i vám.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.