Pohodový výlet s celou rodinou

Počasí přeje víkendovým výletům, a pokud nemusíte sedět doma nebo pracovat na zahrádce, využijte příležitosti a vyrazte s rodinkou někam ven. Nemusíte jezdit nikam daleko, i ve vašem okolí se jistě najde celá řada zajímavých míst, které k návštěvě přímo vybízí. Mezi nejatraktivnější místa, která jsou vhodná pro malé i velké výletníky, patří hrady a zámky. Stejně tak si to užijete na horách nebo v aqvaparku. Pokud si stále nejste jistí, podívejte se na internet a vyhledejte si nejzajímavější místa ve vašem okolí. Možná, že se sami budete divit, kolik se toho v okolí vašeho bydliště nachází.

Turistikou ke zdraví

Spojte příjemné s užitečným a vyrazte na výšlap na hory. Alespoň na pár hodin se tak dostanete na čerstvý vzduch a přijdete na jiné myšlenky. My Češi máme tu výhodu, že na hory narazíme kdekoli, kam se hneme. Beskydy, Jeseníky, Krkonoše, Šumava, všechna tato místa lákají obrovské množství lidí, kteří touží strávit příjemné chvíle s celou rodinou. Máte-li doma miminko, i tak pro vás menší výšlap nebude problém. Pořiďte si populárního „klokánka“ a prcka vezměte s sebou. Krom toho byste se měli poohlédnout po pořádném batohu. Po takovém, do kterého by se vlezly všechny důležité věci, a zároveň by byl šetrný k vašim zádům.

Praktické batohy využijete nejen na výletě

Batohy jsou nepostradatelní pomocníci, díky kterým si můžeme na své túry vzít pořádnou svačinku a mnoho dalších nepostradatelných věcí, bez kterých se na výletě neobejdete. Při výběru batohu byste si měli dát pozor na to, z čeho je batoh vyroben a zda bude vyhovovat vašim potřebám. Musí být pevný a vyroben z kvalitních materiálů, v opačném případě se vám brzy potrhá a vám nezbude, než si pořídit nový. Navíc by měl obsahovat dostatečné množství kapes, do kterých se dají uskladnit drobné věci. Nebudete je tak muset hledat v jedné velké společné kapse. Takový batoh si mohou vzít do školy vaše děti a využívat ho místo školní brašny.

Publikováno: 17. 04. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: batoh | batohy | hory | praktické batohy | túra