Relaxace

Cítíte se vyčerpaní? Mohl by vám pomoci zvuk

Pokud se v poslední době cítíte unavení, vyčerpaní a nepomáhá vám žádná forma vaší oblíbené relaxace, mohly by vám pomoci takzvané AUDIO POCITY. Ale všechno pěkně popořádku. Jistě jste již někdy slyšeli o speciálním typu walkmanu, která se nazývá psychowalkan. Jde o přístroj, který pomocí zvuků stimuluje naše mozkové centra a vyvolává velmi příjemné pocity. Psychowalkman vám může pomoci zahnat špatnou náladu, vyzrát na nespavost a tak všelijak podobně. Má jedinou nevýhodu a tou je cena. Pokud chcete ušetřit tisíce korun, vyberte si skvělou alternativu v podobě audio pocitů.

AUDIO POCITY jsou mp3 nahrávky, které si můžete stáhnout a pustit. Každá nahrávka vyvolává jiný pocit a vy si můžete vybrat z celé řady psychotropních látek. Láká vás zcela bez rizika vyzkoušet, jaké to je v opojení marihuany či hašiše? Pakliže vás stavy vyvolané drogami nezajímají, budou pro vás atraktivní AUDIO POCITY navozující pocit štěstí, zvýšené bdělosti a podobně. Výběr je opravdu pestrý a skutečně záleží na vaší momentální náladě a potřebách.

AUDIO POCITY fungují na totožném principu, jako psychowalkman. Využívají tzv. binaurální efekt. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která vám pomůže dosáhnout velmi příjemných stavů, ovšem bez negativních efektů. Podrobný návod, jak používat nahrávky najdete na webu http://www.audiopocity.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.