Skvělé tipy

Na online výuku bohatě postačí repasované počítače a notebooky

To, čeho jsme se celé prázdniny tolik děsili, je zase tady. Některé základní a střední školy již hygiena zavřela, většina vysokých škol bude mít aspoň část výuky online. Už ani děti z toho nejsou nadšené, naopak by raději chodily do školy za kamarády. Pro rodiče to však znamená daleko více starostí. Někdo se o děti doma musí postarat, uvařit jim, a hlavně potřebují počítač, aby se mohly účastnit online výuky.

Na online výuku není zapotřebí žádný perfektní výkon, připojit se k meetingu nebo si stáhnout zadání, které učitel pošle dětem na e-mail, není nic složitého. Zato však potřebujete webkameru a mikrofon, aby se dítě výuky mohlo účastnit i aktivně. Pokud máte doma jeden společný počítač, na němž se děti doposud střídaly, nyní asi řešíte problém. Každé by potřebovalo svůj. Jenže za co ho koupit?

Vsaďte na repasované počítače

V situacích, jako je tahle, jsou východiskem repasované počítače. Jedná se o techniku, která už sice byla používaná, ale je ve velmi dobrém stavu. Typicky jde o počítače z leasingových smluv velkých firem. Ty vybavení obměňují pravidelně, i když mu vlastně nic není. Navíc, než jde takový notebook či počítač znovu do prodeje, prohlédne ho odborník. Stanoví případné poruchy, rozbité součástky se vymění a s dokonalým popisem stavu jde technika znovu do prodeje. Vy si takový notebook koupíte s 12měsíční zárukou, prodejce za jeho stav skutečně ručí.

Levné notebooky pořídíte i do tří tisíc korun

Chcete-li skutečně ušetřit, zaměřte se na repasované levné notebooky z kategorie B. Kategorie B znamená, že nejsou úplně ve 100% stavu, obvykle mají nějaké kosmetické či estetické vady, případně už jim příliš dlouho nevydrží baterie. Pro online výuku to ovšem nehraje roli. Škrábanec na víku na funkčnost nemá vliv a dlouhou výdrž baterie nepotřebujete, když sedíte doma u zásuvky. Když budete v budoucnu chtít, víko či baterku prostě vyměníte.

A kde tyto levné notebooky pořídit? Podívejte se do sortimentu Malicomputer.cz. Notebooky kategorie B tam pořídíte i do tří tisíc korun.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.