Skvělé tipy

Na online výuku bohatě postačí repasované počítače a notebooky

To, čeho jsme se celé prázdniny tolik děsili, je zase tady. Některé základní a střední školy již hygiena zavřela, většina vysokých škol bude mít aspoň část výuky online. Už ani děti z toho nejsou nadšené, naopak by raději chodily do školy za kamarády. Pro rodiče to však znamená daleko více starostí. Někdo se o děti doma musí postarat, uvařit jim, a hlavně potřebují počítač, aby se mohly účastnit online výuky.

Na online výuku není zapotřebí žádný perfektní výkon, připojit se k meetingu nebo si stáhnout zadání, které učitel pošle dětem na e-mail, není nic složitého. Zato však potřebujete webkameru a mikrofon, aby se dítě výuky mohlo účastnit i aktivně. Pokud máte doma jeden společný počítač, na němž se děti doposud střídaly, nyní asi řešíte problém. Každé by potřebovalo svůj. Jenže za co ho koupit?

Vsaďte na repasované počítače

V situacích, jako je tahle, jsou východiskem repasované počítače. Jedná se o techniku, která už sice byla používaná, ale je ve velmi dobrém stavu. Typicky jde o počítače z leasingových smluv velkých firem. Ty vybavení obměňují pravidelně, i když mu vlastně nic není. Navíc, než jde takový notebook či počítač znovu do prodeje, prohlédne ho odborník. Stanoví případné poruchy, rozbité součástky se vymění a s dokonalým popisem stavu jde technika znovu do prodeje. Vy si takový notebook koupíte s 12měsíční zárukou, prodejce za jeho stav skutečně ručí.

Levné notebooky pořídíte i do tří tisíc korun

Chcete-li skutečně ušetřit, zaměřte se na repasované levné notebooky z kategorie B. Kategorie B znamená, že nejsou úplně ve 100% stavu, obvykle mají nějaké kosmetické či estetické vady, případně už jim příliš dlouho nevydrží baterie. Pro online výuku to ovšem nehraje roli. Škrábanec na víku na funkčnost nemá vliv a dlouhou výdrž baterie nepotřebujete, když sedíte doma u zásuvky. Když budete v budoucnu chtít, víko či baterku prostě vyměníte.

A kde tyto levné notebooky pořídit? Podívejte se do sortimentu Malicomputer.cz. Notebooky kategorie B tam pořídíte i do tří tisíc korun.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.