Když vás to doma přestane bavit

Ne každý chce všechen volný čas trávit doma u televize a není nic lepšího, než si sbalit kufry, případně alespoň batůžek a vyrazit někam na výlet, ne-li na dovolenou. Pakliže si myslíte, že už jste všude byli, nebo naopak nevíte, kam se podívat dříve, určitě se vám bude hodit několik žhavých tipů na výlety a zájezdy. Informace najdete v literatuře s cestovatelskou tématikou, ale také na internetu. Nemáte-li rádi kusé informace, které si musíte skládat z několika webů, začtěte se do zajímavých článků na portálu infoglobe.cz. Cestovatelský web nabízí obrovské množství informací pro všechny milovníky cestování a každý den na něm najdete něco, co vás zaručeně pobaví.

Nabitý k prasknutí, ale přesto přehledný

U cestovatelských portálů tohoto typu je zvykem jistá nepřehlednost. Čím více článků o cestování daný web nabízí, tím snadněji se v něm uživatelé ztratí. Infoglobe je cestovatelský průvodce, který vás zajímavými místy provede velmi elegantně a to tak, že se v něm rozhodně neztratíte. Vybrat si můžete některou z hlavních kategorií, případně profiltrovat články dle lokality, což vám ušetří dost času. Populární jsou i aktuality, které informují o všem zajímavém, co se u nás či ve světě šustne. Infoglobe také pravidelně přináší soutěže o pěkné ceny a možnost výběru jazykové verze.

Když venku prší a dovolené daleko

Máte-li již dovolenou naplánovanou, ale do odjezdu pár dní zbývá, pomůže vám Infoglobe zabít nudu. Kdykoliv budou po vašich oknech stékat dešťové kapky a vy nebudete moct vytáhnout paty z domu, procestujte svět virtuálně, díky zajímavým článkům. Budete-li portál číst pravidelně, neuniknou vám tipy na výhodné ubytování, které vám pomohou ušetřit. Oceníte i úžasné fotografie z míst, která jste ještě neměli možnost navštívit a pokocháte se krásami vzdálených světadílů z pohodlí domova. Díky Infoglobe je cestování po ČR, ale i ve světě mnohem snadnější.

Publikováno: 23. 05. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: cestování | cestování po ČR | cestovatelský průvodce | infoglobe | infoglobe.cz