Na kytaru se naučíte hrát i doma. Přečtěte si, jak na to

Bez mnoha a mnoha hodin ve školních lavicích a zkušebnách, bez přísného kantora, který koriguje každou drobnou chybičku. Naučit se na kytaru můžete i z pohodlí vlastního obýváku, stačí jen počítač a hudební nástroj, trsátko a sklenice oblíbeného nápoje pro občerstvení. Půjde to jednoduše, protože názorná videa vysvětlí od A do Z vždy to, co potřebujete v danou chvíli vědět. Nejde jen o to, jak kytaru správně držet, ale to vše zjistíte z dalších lekcí. Komplexní výuka hry na kytaru jich má více než 170, takže se máte na co těšit!

Hudební nástroj číslo jedna v mnoha rodinách

Pravda, housle jsou sice nadmíru elegantní, dnes ale vládne domácnostem hlavně kytara, a to ať už bude akustická nebo elektrická, k vidění jsou zcela jistě obě z těchto krásných variant. A co vás čeká na začátek? Základní akordy, pár písniček, stupnice, zkrátka vyvážený mix, abyste se cítili dobře a měli hned jasno. Názorná videa dnes vládnou, a to nejen v kuchyních nebo při výběru hotelu pro příští letní dovolenou. Předplatíte si jen to, co vás zajímá. Možná se chcete jen zdokonalit, protože základy už výborně ovládáte a chcete udělat další krok směrem ke kytarovým legendám. Pokud jste ale začátečníkem, i pro vás je zde připraven rychlokurz, s nímž vám bude hmatník brzy říkat pane. Podívejte se na NaNastroj.cz, kde probíhá hra na kytaru pro samouky online a dozvíte se víc…

Kvalitní obsah pro jednodušší výuku na kytaru přímo z pohodlí domova

Proč si složitě domlouvat hodiny u soukromého lektora, který bude mít čas třeba jen tehdy, když jste v práci nebo máte jiné povinnosti? Z kytary ale rozhodně nemusí sejít! Zkuste si nejprve základy u sebe doma, začněte s kytarou jako klasický samouk a uvidíte, jak vás tento hudební nástroj vlastně bude ve finále bavit. Je vlastně prakticky jisté, že na vás čeká jedna velmi zajímavá jízda! A kde najdete akordy a texty? Pokud se vám zamlouvá dětská kytara, koukněte na spisnickou.cz - nechybí zde ani Jožin z bažin akordy a text a mnohé další známé songy.

Publikováno: 13. 06. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam