Interiér

Skleněné vitráže vnesou do interiéru unikátní atmosféru

Každý se snaží, aby se doma cítil co nejpříjemněji. Budování a zkrášlování zázemí je přáním všech majitelů rodinných domů nebo jakýchkoliv jiných bytových prostorů. Někteří se chtějí podstatným způsobem odlišovat od ostatních. Právě takoví hledají, co by se u nich doma ještě mohlo inovovat. Máte-li smysl pro komfort, styl a zároveň pro detail, možná uvažujete o skleněných vitrážích.

Vitráže mohou výrazným způsobem oživit každý interiérový prostor. Sáhnete-li po nich i u vás doma, neuděláte chybu. Už od začátku se však vyplatí přemýšlet, kde si necháte skleněné vitráže realizovat. Ideální je oslovit odborníky, ke kterým se řadí rovněž rodinná firma Hlavenka. V současnosti se jedná o jednu z předních firem co do rozsahu používaných sklářských a uměleckých technik, a to nejen na území České republiky.

Vysoká kvalita s celosvětovou rozšířeností

Skleněné vitráže z dílny firmy Hlavenka se pochlubí nejvyšší možnou kvalitou, která je výsledkem precizního zpracování. Jejich produkty naleznete na mnoha místech v zahraničí – skleněné mozaiky můžete obdivovat například v Rock ‘n’ Fish v Los Angeles.

A jak se taková skleněná mozaika vyrábí? Jde o skládání a následné lepení skleněných střípků na speciální podkladovou desku. Střípky jsou velikosti okolo jednoho centimetru čtverečného – díky tomu je dosaženo dokonalého, detailního propracování. Mozaiku je možno doplnit jedinečnou malbou, popřípadě airbrushem. Každý takto vyrobený kus je dokonalý originál, který si zaslouží obdiv.

Další výrobní metodou je pískování skla, činnost, kdy se sklo otryskává pískem. Jde o ruční práci, při které je motiv do skla vybroušen pískem a zbylá plocha podkladu zůstane čirá. Pískovaná skla by měla být ve finále zatavena v peci, tím se předejde případnému poškrábání a sníží se nároky na údržbu.

Skleněné mozaiky jsou zajímavým řešením, které s sebou přináší vysokou uměleckou hodnotu. Hodí se nejen do bytových prostorů, ale i jako součást občanských a administrativních budov!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.