Skvělé tipy

Muurikka Smoker – neobyčejný elektrický gril “made in Finland”

Co byste řekli na krátký výlet do Finska? Důvodem naší návštěvy ale protentokrát nebude nádherná příroda, ale světoznámá značka Muurikka. Ještě jste o ni neslyšeli? V tom případě se máte o grilování ještě hodně co učit. Tradiční finský výrobce je na trhu téměř 50 let a právě tak dlouho pomáhá gurmánům vytvářet nezapomenutelné chvíle spojené s přípravou chutného jídla. Představíme vám elektrický gril Muurikka Smoker, který se od zavedených standardů liší již na první pohled. Mimo originálního designu však nabízí také široké spektrum využití a jakmile ho poprvé vyzkoušíte, zamilujete se do něj.

Muurikka Smoker není obyčejný elektrický gril. Zároveň slouží jako trouba a udírna, takže ho budete moct využívat po celý rok, nehledě na to, že se zrovna nechystáte grilovat. Připravíte v něm grilovanou zeleninu, šťavnaté steaky, uzeného lososa a když na to přijde, tak si upečete křupavý chleba. Jakmile vám dojde inspirace, vyzkoušíte některý z originálních receptů slavného finského šefkuchaře Henriho Aléna, který je vytvořil přímo pro grily Muurikka.

muurikka smoker

Vraťme se však k elektrickému grilu Smoker a jeho specifickým vlastnostem. Proč byste si měli domů pozvat právě tohoto finského “kuřáka”?

Gril Muurikka Smoker se obejde bez ohně. Žár a kouř vytváří za pomocí elektřiny a dřevní štěpky. Během procesu přípravy, který je dietní a zdravý, nevznikají karcinogeny a tuk se nepřipaluje. Díky rovnoměrnému rozložení tepla nedochází k připalování nebo nedodělání připravovaného jídla – na připálené nebo syrové maso můžete nadobro zapomenout.

Co se týče konstrukce grilu, je lehká, skladná a velmi odolná. Smoker můžete umístit kdekoliv a okamžitě začít grilovat nebo udit.

Pokud o kvalitách jedinečného finského grilu pochybujete a nechcete riskovat, že vám nebude vyhovovat, požádejte o jeho zapůjčení. Garantujeme vám, že ho nebudete chtít vrátit!

muurikka gril smoker

A abychom nezapomněli, za zmínku stojí také grilovací pánve Muurikka, které jsou určeny pro použité na otevřeném ohni nebo s plynovými hořáky. Vyrábí se ve dvou průměrech – 48 a 58 cm a jejich součástí jsou také 22 cm dlouhé odnímatelné nožky. Hledáte-li alternativu ke klasickému grilu, rozhodně neprohloupíte. Pánve jsou k mání i v sadě, s plynovým hořákem D300, ochranným obalem a tukem na smažení.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.