Skvělé tipy

Do katastru můžete nahlédnout i online!

Přemýšlíte nad koupí parcely nebo nemovitosti a chystáte se na katastrální úřad? Nebo jen potřebujete zjistit informace o vlastním pozemku? Díky internetu nikam chodit nemusíte a všechny potřebné údaje najdete pěkně v pohodlí domova. Prozradíme vám, kde hledat a proč se vyplatí podobné online služby využívat.

Nahlížení do katastru nemovitostí je užitečná služba, kterou využívají jak jednotlivci, kteří potřebují informace o vlastní nebo cizí parcele či nemovitosti, ale také realitní makléři a kanceláře. Doby, kdy jsme museli vážit cestu na katastr, jsou ty tam a celou záležitost můžeme vyřešit doma u počítače. Jediné, co k vyhledání informací z katastrální mapy potřebujeme, je adresa parcely.

Pokud se na oficiálních webových stránkách katastru nevyznáte a potřebujete s vyhledáváním poradit, nezapomeňte si přečíst podrobný postup na webech www.nemovitosti-nahlizeni-katastr.cz a www.katastralni-mapy-parcel.cz.

Služba je zcela zdarma a placená je pouze sekce, ve které můžete nahlédnout i na podrobnější informace jako jsou rodná čísla vlastníků apod. Výstupy, které nabízí online katastr nemovitostí nahlížení jsou shodné s těmi, které dostanete na katastrálním úřadě.

Vyhledávání údajů v katastru je užitečná služba, kterou dříve nebo později využije téměř každý. Nápomocné by vám však mohlo být také vyhledávání telefonních čísel. Třeba zrovna při příležitosti kontaktování vlastníka vyhlídnuté parcely. Klasický telefonní seznam potřebovat nebudete a všechny údaje najdete opět na internetu. Vyhledáváním vás provede web www.seznam-telefonni.cz, na kterém se dozvíte, kde a jak telefonní čísla hledat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.