Skvělé tipy

Bez instalatérů se neobejdeme

Nechceme znevažovat důležitost zedníků, pokrývačů a dalších řemeslníků, ale bez koho se neobejde žádná domácnost, je instalatér. Název pochází z francouzštiny a váže se k řemeslníkům, kteří dělají a udržují trubkové rozvody vody, plynu a jiných látek. V kompetenci instalatérů jsou i odpady a často i vytápěcí systémy. Instalatéři jsou vysoce kvalifikované osoby, které čas od času potřebuje každý z nás. Kde však hledat toho, který své práci skutečně rozumí a dokáže vám pomoci v každé situaci? Výběr zkušeného vodaře, plynaře nebo topenáře je základem pro kvalitně odvedenou práci. Poradíme vám, kde je hledat!

Instalatéři EKOMPLEX

Hledáte-li odborníka, na kterého je spolehnutí, obraťte se na nadnárodní řemeslnický cech EKOMLEX. Jde o spotřebitelsky zaměřený systém nejlepších instalatérů a instalatérských firem, které splňují veškerá důležitá kritéria. Jedná se zejména o dobré reference, kvalifikační předpoklady (tedy platná osvědčení o získaném vzdělání), praxe v oboru po dobu minimálně 6 let, ale i příjemné vystupování, úcta k dodržování zákonů a dodržování dohod a cen. Prim hraje také kvalita práce a použitých materiálů. Ať už se do vašeho hledáčku dostanou instalatéři Ostrava, instalatér Olomouc, nebo vodoinstalatéři Pardubice, vždy si můžete být jistí vysokojakostními materiály a jejich doporučenými kombinacemi.

Instalatéři pro celou ČR

EKOMPLEX zajišťuje instalatérské služby pro celé území České republiky. Každý z řemeslníků má na starost svůj region, ve kterém zajišťuje instalaci vody, kanalizace, vytápění a plynu a to od bytových jednotek, až po velká nákupní střediska. Informace o konkrétních instalatérech a instalatérských firmách získáte na webových stránkách vodatopeniplyn.eu, kde najdete i bezplatný telefonický kontakt. Nezáleží na tom, zda vám kape kohoutek, nebo potřebujete kompletní rozvody plynu, vždy se vám dostane perfektní péče.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.