Bez instalatérů se neobejdeme

Nechceme znevažovat důležitost zedníků, pokrývačů a dalších řemeslníků, ale bez koho se neobejde žádná domácnost, je instalatér. Název pochází z francouzštiny a váže se k řemeslníkům, kteří dělají a udržují trubkové rozvody vody, plynu a jiných látek. V kompetenci instalatérů jsou i odpady a často i vytápěcí systémy. Instalatéři jsou vysoce kvalifikované osoby, které čas od času potřebuje každý z nás. Kde však hledat toho, který své práci skutečně rozumí a dokáže vám pomoci v každé situaci? Výběr zkušeného vodaře, plynaře nebo topenáře je základem pro kvalitně odvedenou práci. Poradíme vám, kde je hledat!

Instalatéři EKOMPLEX

Hledáte-li odborníka, na kterého je spolehnutí, obraťte se na nadnárodní řemeslnický cech EKOMLEX. Jde o spotřebitelsky zaměřený systém nejlepších instalatérů a instalatérských firem, které splňují veškerá důležitá kritéria. Jedná se zejména o dobré reference, kvalifikační předpoklady (tedy platná osvědčení o získaném vzdělání), praxe v oboru po dobu minimálně 6 let, ale i příjemné vystupování, úcta k dodržování zákonů a dodržování dohod a cen. Prim hraje také kvalita práce a použitých materiálů. Ať už se do vašeho hledáčku dostanou instalatéři Ostrava, instalatér Olomouc, nebo vodoinstalatéři Pardubice, vždy si můžete být jistí vysokojakostními materiály a jejich doporučenými kombinacemi.

Instalatéři pro celou ČR

EKOMPLEX zajišťuje instalatérské služby pro celé území České republiky. Každý z řemeslníků má na starost svůj region, ve kterém zajišťuje instalaci vody, kanalizace, vytápění a plynu a to od bytových jednotek, až po velká nákupní střediska. Informace o konkrétních instalatérech a instalatérských firmách získáte na webových stránkách vodatopeniplyn.eu, kde najdete i bezplatný telefonický kontakt. Nezáleží na tom, zda vám kape kohoutek, nebo potřebujete kompletní rozvody plynu, vždy se vám dostane perfektní péče.

Publikováno: 25. 09. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: instalatér olomouc | instalatéři ostrava | vodoinstalatéři Pardubice