Interiér

Moderní obklady do vaší koupelny a kuchyně

Pouštíte se do rekonstrukce a stojíte před nelehkým úkolem, tedy realizací nové kuchyně a koupelny? Chcete-li, aby váš interiér vypadal opravdu moderně, využijte možností, které vám dává dlažba a obklady. Koupelnu bez obkladů a dlažby si snad ani nelze představit. Jedná se o stavební materiál, který je velmi nenáročný na údržbu a skvěle se hodí do vlhkého prostředí. Jiný materiál ke krytí podlahy v koupelně není přípustný. V kuchyni se bez obkladů také neobejdete. Mají nejen estetickou funkci, ale zároveň se velmi snadno čistí. Obložení kolem kuchyňské linky má tedy i ryze praktický účel.

Vyberte si obklady podle libosti

Je jen na vás, pro který tvar a barevné provedení obkladů se rozhodnete. Pakliže patříte k lidem, kteří se nespokojí s průměrem, může sáhnout po něčem skutečně exkluzivním. Vyberte si obklady do koupelny či kuchyně, které nabízí společnost Karabel s.r.o. Tento dodavatel se na trhu již od roku 1992, při čemž nabízí neskutečné množství obkladů od světoznámých výrobců. Chcete mít doma obklady do kuchyně či koupelny od výrobce, kterého využívá i Versace? Karabel s.r.o. Nabízí převážně obklady od italských výrobců, ale v nabídce najdete i jiná zvučná jména z druhého konce světa. Všechny obklady jsou vysoce kvalitní a vyznačují se neotřelým designem, který váš interiér změní k nepoznání. Buďte originální a vyhněte se stereotypu.

Obklady z pohodlí domova

Vyhněte se nepříjemnému pendlování mezi kamennými prodejnami a objednejte si své nové obklady z pohodlí domova. Vyberte si je na webu obklady-a-dlazba.cz! Nedůvěřujete snad nakupování přes internet? V tomto případě rozhodně nenakupujete zajíce v pytli, objednávka je zcela nezávazná a po jejím odeslání vás budou kontaktovat prodejci. Ti vám zašlou další podklady a materiály, na jejichž základě se můžete a nemusíte rozhodnout.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, zabývám se montáží koupelen a mám velmi dobré zkušenosti s italskýma a španělskýma firmama. Co se týče obkladů, jsou o krok napřed. Loni jsem byl na veletrhu Cersaie a některé designy mě překvapily. Například 3D obkladačkami, o něž jsem ani nevěděl, že se vyrábějí. S pozdravem, Lukáš Hronek

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.