Kuchyně

Je vaše kuchyně obytná?

Musíte se do vaření nutit a kuchyni se „pro jistotu“ vyhýbáte obloukem? V tom případě byste měli zvážit rekonstrukci a vytvořit si prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. V nové kuchyni vám půjde příprava jídla od ruky a podaří-li se vám v interiéru navodit příjemná atmosféra, budete v něm trávit mnohem více času. Ostatně proč ne – takzvaná obytná kuchyně je hitem poslední doby, Časy, kdy se rodiny scházely především v obývacím pokoji, jsou dávno pryč

Útulná kuchyně může nahradit i obývací pokoj

Moderní kuchyně je srdcem domova, nicméně vždy tomu tak nebylo. V minulých staletích byly tyto místnosti odděleny od obytné části bydlení a využívalo je pouze služebnictvo. Dnes je všechno jinak a v kuchyni to doslova žije. Snídaně, obědy, večeře a odpolední dýchánky s přáteli – kuchyně postupně přebírají funkci ostatních místností.

obytna-kuchyne

Ale jak začít? Nová podoba kuchyně závisí na vašem estetickém cítění, dispozicích interiéru a v neposlední řadě i na rozpočtu. Na druhou stranu vás potěší rozmanitost sortimentu – v současnosti není problém pořídit kvalitní kuchyně levně. Navíc můžete nakupovat z pohodlí domova a vybrat si novou kuchyňskou linku a nábytek v některém z mnoha internetových obchodů. Přesto výrazně doporučujeme nákup u prověřených prodejců, kteří působí na trhu několik let.

Modulární kuchyně – řešení téměř na míru

Za zmínku stojí Nábytek Sprint s.r.o. – zavedená česká firma, která prodává kvalitní kuchyně za nízké ceny. Na českém trhu je již šestým rokem a disponuje také kamennou prodejnou. Překvapí vás také rychlé dodací lhůty a záběr zákaznického servisu. Ochotná zákaznická podpora vám kdykoliv ráda pomůže s výběrem. Samozřejmostí je také pozáruční servis, a to přímo u vás doma.

Vraťme se však ještě na chvíli ke kuchyním. Nabídka výše zmíněného prodejce uspokojí široké spektrum klientů. Najdete v ní levné rustikální kuchyně, klasické kuchyně, ale také luxusní sestavy. A protože jde o sektorový nábytek, můžete si ho poskládat libovolně – téměř na míru.

Prohlédněte si fotogalerie na www.nabyteksprint.cz a udělejte si vlastní názor

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.