Skvělé tipy

Lupiči nejčastěji vstupují dveřmi. Nedávejte jim šanci!

Lupiči jsou stále důmyslnější a jen tak před něčím se nezastaví. Pokud vám záleží na svém soukromí a majetku, nečekejte, až se vaše domácnost stane terčem nezvaných návštěvníků. Spousta Čechů zabezpečení podceňuje a to do doby, než jim narušitel ukradne cennosti a pocit bezpečí, který je k nezaplacení. Možná vás to překvapí, ale pachatelé velmi často vnikají dveřmi. Možná je ten správný čas na výměnu.

Na tom, zda bydlíte v rušeném centru města, nebo na periferii, nezáleží. A v podstatě nehraje roli ani skutečnost, že exteriér vašeho domu nevypadá tak honosně jako sousedova vila. I vy se můžete jednoho dne vrátit domů a spatřit otevřené dveře. Ani pro méně zkušeného lupiče nepředstavují žádnou bariéru.

Není na co čekat. Pořiďte si špičkové bezpečnostní dveře, které poskytují vysoký stupeň ochrany. A chcete-li, to nejlepší na trhu, vsaďte na systémy Sherlock, které jsou integrovány i do bezpečnostních projektů státní sféry. Chrání armádní, policejní i vládní objekty a najdete je dokonce i na Pražském hradě.

Bezpečnostní dveře Brno – Sherlock jsou k vidění ve více než 170 tisících objektech. Mají velmi pevnou konstrukci, kterou společnost vyvíjí na vlastním vývojovém pracovišti. Lze ve vyrobit na míru stavebního otvoru a rozšířit je o různé funkční elektromechanické a elektronické komponenty.

Bezpečnostní dveře Sherlock Brno jsou odolné vůči mechanickému napadení šroubovákem, dřevěnými a plastovými klíny, kladívkem, hasákem a kleštěmi. Zvolíte-li vyšší stupeň ochrany, odolají také páčidlu, elektrickému ručnímu nářadí či nůžkám na plech. Zároveň slouží jako zvuková bariéra a jsou odolné vůči požáru.

Další informace o možnostech zabezpečení bezpečnostními dveřmi Sherlock i o ostatních způsobech zabezpečení domácnosti najdete na cz.lock.sk. Na webu momentálně probíhá zajímavá soutěž o atraktivní ceny – 100 % slevu na dveře, včetně příslušenství a montáže. Budete-li mít štěstí, získáte nové dveře zdarma.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.