Interiér

Bytový textil pro všechny, kteří mají styl

Záclony, závěsy, utěrky, deky, přehozy… Bytový textil dnes skýtá tolik možností, že bez nejmenších problémů lze zařídit jakoukoliv domácnost. Od jednoduchých řešení až po náročné luxusní interiéry. Široká nabídka je dostupná vesměs ve všech cenových kategoriích, proto se do zařizování může bez váhání pustit každá nadšená hospodyňka.

Bytový textil jako brána k pořádku

Pokud máte rádi pořádek, je nevyhnutelné, aby každá věc v domácnosti měla své místo. Chaos ve věcech totiž přináší i chaos do života, pořádek proto není jen o vizuální stránce. Do velké míry dokáže ovlivnit i naši psychickou pohodu. Bytový textil nabízí celou řádku produktů, které nám pomáhají zútulnit bydlení, a jsou také nepostradatelnými pomocníky zejména v kuchyni a koupelně. Vždyť bez utěrky či ručníku si svou domácnost umíme představit jen stěží.

Kvalita jde v tempu s designem

Pořídit si kvalitní vybavení je snahou každé hospodyňky. Možná se to zdá jako banalita, ovšem ne každá utěrka je ta, se kterou se v kuchyni pracuje dobře. Tady se skvěle osvědčily kvalitní české výrobky, které se vyznačují jak vysokou savostí, tak dlouhou životností. Podobně jsou na tom ručníky a osušky českých výrobců. Na rozdíl od asijských producentů tyto ručníky možná zdědí ještě vaše děti, kdežto přes ty konkurenční dohlédnete po pár vypráních sousedovi do zahrady.

Stylový obývák u vás doma

Pokud přemýšlíte nad tím, jak dodat šmrnc svému obýváku nemusíte hned vyhrožovat rekonstrukcí. Někdy stačí vyměnit pár drobností a změna je k neuvěření. Zkuste obměnit povlaky na polštářích, vyměnit pléd a pořídit novou deku. A nebojte se barev. Pokud k tomu přihodíte několik dalších detailů, jako třeba svíčky či květ, budete se divit, jak tyto malé změny dokážou starý obývák oživit a vdechnout mu glanc.

Výběr bytového textilu je opravdu široký a skvělé produkty nabízí zejména čeští výrobci.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.