Malé modulární dřevostavby - nejdostupnější možnost, jak bydlet ve svém

Sníte o vlastním bydlení v rodinném domku, ale limitují vás finanční prostředky? Zaujala vás nabídka mobilních domů, co by nejlevnější alternativy vlastního bydlení, ale stále je vám bližší klasika? Co byste řekli vlastní dřevostavbě, jejíž cena začíná hluboko pod půl milionem korun? Společnost EasyHomes má s výrobou velmi levných modulárních dřevostaveb bohaté zkušenosti a nejlevnější typový domek pořídíte již za 350 000 Kč. Cenová dostupnost je ale jen jednou z mnoha výhod, kterých se vám u malých dřevostaveb dostane. Prozradíme vám i ty další.

Česká kvalita a cena pod půl milionu

Společnost EasyHomes levné dřevostavby sama vyrábí a to v hale v Třemošné u Plzně. Díky vlastní výrobě je možné zachovat velmi příznivé ceny a vysokou kvalitu zpracování. Hotové moduly se přivážejí až na místo a to od 30 do 60 dní od objednání. Ano, čtete správně – rychlost realizace je dalším argumentem, proč vsadit právě na modulární dřevostavbu. Proč čekat, když můžete ve svém bydlet takřka okamžitě?

Malé dřevostavby jsou útulné, úsporné a moderní

Co se týče samotných dřevostaveb, jsou energeticky nenáročné a chlubí se stylovým designem, který kombinuje přírodní vzhled dřeva s moderními architektonickými prvky. Velmi dobré izolační vlastnosti zaručují tepelnou pohodu po celý rok a nízké náklady na vytápění v průběhu chladných měsíců. V současné době si můžete vybrat ze čtyř variant typových domů, které si nakonfigurujete podle svých představ. Výrobce dává zákazníkům možnost volby podlahové krytiny, kuchyně, krbu, střešní krytiny a digestoře. Dřevostavbu si samozřejmě lze objednat nezařízenou a vybavit ji svépomocí. Dřevostavby Nezvykle nízká cena je dána technologií výroby a především tím, že malé dřevostavby nevyžadují základovou desku. Jsou ukotveny zemními vruty nebo betonovými patkami a většinou je lze realizovat bet stavebního povolení. Jsou vhodné pro celoroční bydlení, ale často se využívají také jako rekreační objekty nebo kanceláře a provozovny. Společnost EasyHomes poskytuje kompletní servis, který nespočívá jen v samotné výrobě dřevostavby, ale také v asistenci při jednání s úřady, zajištění financování apod. Chcete-li si malé dřevostavby prohlédnout na vlastní oči, neváhejte požádat o prohlídku přímo v Třemošné u Plzně. Ještě předtím je ale najdete také ve fotogalerii na www.easyhomes.cz.

Publikováno: 20. 07. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: malé dřevostavby | malé levné dřevostavby