Nové bydlení? Zvažte dřevostavbu!

Dřevo je mezi stavebními materiály stálicí a chlubí se vůbec nejstarší historií. Vedle kamene se ke stavbě obydlí využívalo již v dávnověku a jak se zdá, opět se vrací do hry. Díky svým skvělým užitným vlastnostem a tvarové rozmanitosti splňuje náročné požadavky moderního stavitelství a hojně a je o něj stále větší zájem. Dřevěné rodinné domy rostou jako houby po dešti a oproti stavbám z jiných materiálů mají mnoho podstatných výhod. Zvažujete-li stavbu nového bydlení i vy, určitě byste měli zvážit právě dřevostavbu.

Rychlá realizace a úsporný provoz

Dřevěné rodinné domy lze postavit v energeticky úsporném, pasivním nebo nízkoenergetickém provedení a v každém případě se můžete těšit na výraznou úsporu za vytápění a perfektní mikroklima. Dřevo vyniká tepelně izolačními vlastnostmi a zaručuje poměrně rychlou návratnost investovaných prostředků. Díky moderním postupům je realizace velmi rychlá a poměrně jednoduchá a lze s ní začít prakticky kdykoliv. Přesto výrazně doporučujeme stavební firmu, která má s dřevostavbami letité zkušenosti, které je schopna prokázat referencemi.

Hledáte specialistu?

Jednou z nic  je i AZ WOOD, a.s., která nabízí dřevěné domy na klíč, ale i hrubou stavbu. Prvotní konzultace je zcela zdarma a součástí komplexních služeb je také projektová dokumentace a oslovení zainteresovaných orgánů. Nemáte-li na nové bydlení dostatek finančních prostředků, můžete se na ni obrátit i s požadavkem na zajištění financování. AZ WOOD staví moderní vícepatrové domy a dřevěné bungalovy, které lze do značné míry přizpůsobit podle svých představ a to nejen co se týče dispozic jednotlivých místností, ale také případné změny příček již v průběhu užívání. Dřevěné montované domy jsou zpracovány ve vlastním výrobním závodě a odborně smontovány. Varianty na klíč lze zkombinovat s běžnými fasádními systémy, tedy klasickými omítkami nebo zateplením. Vzhledem k vysoké kvalitě zpracování (a za předpokladu správné údržby) je minimální životnost dřevostaveb padesát let. Modelové domy i fotografie již realizovaných projektů najdete na www.chaty-domy.cz.