Hydroterapie odbourá stres i svalové napětí

O blahodárných účincích vodní terapie věděli již naši předkové. Takzvaná hydroterapie, která spočívá v teple, vztlaku, hydrostatickém a hydrodynamickém tlaku, byla oblíbená již před několika tisíci lety a její popularita přetrvala dodnes. Co se však změnilo, jsou technologie, díky kterým si můžeme uvolňující proces dopřát. Čelíte-li každodennímu stresu či vyčerpávající fyzické práci, je pro vás řešením pravidelná návštěva lázní. Nebo ještě lépe, každý den v pohodlí domova ve vířivé vaně. Kombinací starých znalostí a moderní techniky dosáhnete nečekaných výsledků. Teplá voda a důkladná masáž prohřejí celý organismus, rozšíří cévy a umožní zvýšený příjem kyslíku.

Americká technologie Artesian Spas

Opravdu intenzivní uvolnění a zkvalitnění každodenního života zaručí pouze kvalitní vířivka. Zaměříme se na zařízení, která patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na trhu. Řeč bude o vířivých vanách Artesian Spas, které se mohou pochlubit perfektním designem a nejmodernějšími technologiemi. Vířivky Artesian Spas jsou něčím více, než jen obyčejnými masážními vanami, stanou se vašimi nepostradatelnými pomocníky v boji proti každodennímu přepětí. Ptáte se, v čem jsou tak výjimečné? Počínaje tryskami, které byly navrženy k masáži specifických svalových partií, přes zařízení, které zaručuje křišťálovou vodu a bezúdržbovost, až po bezdrátové ovládání přes Wi-Fi a Bluetooth.

Udělejte si výlet do Showroomu Beta

Vnitřní i venkovní vířivky představují investici a předtím, než se rozhodnete k nákupu, je na místě přesvědčit se o jejich kvalitách na vlastní oči. Můžete tak učinit v showroomu společnosti Beta, kter najdete v Praze 10. Kromě výřivek si můžete prohlédnout i další wellnes zařízení, jako jsou sauny, infrasauny či parní lázně. Po individuální domluvě se zde můžete vypravit i o víkendu. Více informací na virivkyasauny.cz.

Publikováno: 15. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: artesian spas | hydroterapie | venkovní vířivky | vířivé vany | vířivky