Relaxace

Hydroterapie odbourá stres i svalové napětí

O blahodárných účincích vodní terapie věděli již naši předkové. Takzvaná hydroterapie, která spočívá v teple, vztlaku, hydrostatickém a hydrodynamickém tlaku, byla oblíbená již před několika tisíci lety a její popularita přetrvala dodnes. Co se však změnilo, jsou technologie, díky kterým si můžeme uvolňující proces dopřát. Čelíte-li každodennímu stresu či vyčerpávající fyzické práci, je pro vás řešením pravidelná návštěva lázní. Nebo ještě lépe, každý den v pohodlí domova ve vířivé vaně. Kombinací starých znalostí a moderní techniky dosáhnete nečekaných výsledků. Teplá voda a důkladná masáž prohřejí celý organismus, rozšíří cévy a umožní zvýšený příjem kyslíku.

Americká technologie Artesian Spas

Opravdu intenzivní uvolnění a zkvalitnění každodenního života zaručí pouze kvalitní vířivka. Zaměříme se na zařízení, která patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na trhu. Řeč bude o vířivých vanách Artesian Spas, které se mohou pochlubit perfektním designem a nejmodernějšími technologiemi. Vířivky Artesian Spas jsou něčím více, než jen obyčejnými masážními vanami, stanou se vašimi nepostradatelnými pomocníky v boji proti každodennímu přepětí. Ptáte se, v čem jsou tak výjimečné? Počínaje tryskami, které byly navrženy k masáži specifických svalových partií, přes zařízení, které zaručuje křišťálovou vodu a bezúdržbovost, až po bezdrátové ovládání přes Wi-Fi a Bluetooth.

Udělejte si výlet do Showroomu Beta

Vnitřní i venkovní vířivky představují investici a předtím, než se rozhodnete k nákupu, je na místě přesvědčit se o jejich kvalitách na vlastní oči. Můžete tak učinit v showroomu společnosti Beta, kter najdete v Praze 10. Kromě výřivek si můžete prohlédnout i další wellnes zařízení, jako jsou sauny, infrasauny či parní lázně. Po individuální domluvě se zde můžete vypravit i o víkendu. Více informací na virivkyasauny.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.